Waar is de goedkoopste vakantie in Sagres?
Hier kunt u al vanaf 138 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Prachtige villa met privé-zwembad in Sagres dicht bij het strand, tuin, dakterras, satelliet-tv, WiFi
Accommodaties in de buurt van Sagres
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Casa Janela, zwembad, uitzicht op zee
House Ingrina West Algarve, verwarmd zwembad, sauna, uitzicht op zee 900 m van het strand, ongeveer 100 vierkante meter, voor maximaal 5 personen Liz. No. 2504 / AL
Moderne villa op toplocatie met uitzicht op zee midden in het ongerepte natuurpark "Costa Vicentina". Snelle internetverbinding (>150 Mbps). Ook geschikt voor thuiswerk!
Direct aan het strand van Salema. Luxueus ingericht, zeer exclusief! Voor veeleisende gasten. Bezettingsplan niet actief. Beschikbaarheid alleen op aanvraag.
Villa Poesia in Praia da Luz. De Atlantische Oceaan ligt aan je voeten. Door ons aanbevolen. Bezettingsplan niet actief. Beschikbaarheid alleen op aanvraag.
Appartement op loopafstand van het strand met uitzicht op zee
Betaalbare villa met uitzicht op de baai en de stad Lagos. Grote tuin met zwembad. Bezettingsplan niet actief. Beschikbaarheid alleen op aanvraag.
Quinta Sariana ligt op een afgelegen perceel van 4800 vierkante meter met privé zwembad op ongeveer 3 minuten rijden van de Atlantische havenstad Lagos.
Vakantiehuis voor maximaal 6 personen in Aljezur / Vale da Telha in het natuurgebied van de Costa Vicentina aan de westkust
Quinta d. Pavoes / appartement. f. 2-4 pers
ideaal voor natuurliefhebbers, het strand
Duurzaam
Lichte vakantiewoning voor 2-4 personen, dicht bij het strand te huur in de winter
Zeer duurzaam
Q. d. Pavoes / appartement f. 2 Pers.
Appartement in de buurt van het strand, speciale prijzen voor lange termijn verhuur. 's winters
Cottage voor max. 6 personen in Aljezur - Vale da Telha in het natuurreservaat van de Costa Vicentina / West-Algarve
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Hier kunt u al vanaf 138 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Voor een geslaagd verblijf in Sagres raden wij de vakantieverblijven Modern Pool Villa in Sagres, Villa Blue Sagres D en Villa Alcione aan.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!