Vakantieappartementen en huizen in Scarperia
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Scarperia
Accommodaties in de buurt van Scarperia
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Groot vakantiehuis op een eenzame heuvel bij Florence
Charmante stenen villa in de buurt van Florence in een panoramische positie, grote tuin met zwembad (6x12m) en verwarmde jacuzzi, satelliet-tv, WiFi, DVD / CD-speler, open haard, sauna, tafeltennis, barbecue
Villa in Mugello met privé zwembad
Vrijstaande elegante villa in Mugello, in de buurt van Florence en Autodrome panoramische positie, vierkante meter grote tuin, 6 slaapkamers, 7 badkamers, 600 m² woonoppervlak, open haard, zwembad, barbecue, satelliet-tv, WIFI
Licht appartement van 70 m². met balkon - airconditioning - WIFI. Het bestaat uit een woonkamer + keuken + 1 slaapkamer met tweepersoonsbed met uitzicht op de Duomo + kamer met tweepersoonsbed.
Salve We beschikken over 5 slaapkamers in een vrijstaand huis aan een zeer rustige straat. Wij richten ons op netheid, sereniteit en rust. Neem contact met mij op voor meer informatie.
Villa bij Florence met zwembad
Historische villa ten zuiden van Florence op een adembenemende panoramische positie, grote tuin met zwembad, airconditioning, internet, tafeltennis, stenen barbecue, parkeerplaatsen
Vakantiehuis Oasi di Campagna in Pistoia, Toscane, met 130m² voor maximaal 6 personen en 3 kamers en een privézwembad.
Duurzaam
"Casa Artimino" ligt in het kleine gehucht met dezelfde naam Artimino in prachtige panoramische positie op een heuvel - op slechts 20 km van Florence.
Landhuis met zwembad 6 tot 15 personen
Vrijstaand huis in een rustige locatie, 20 km van Florence, grote tuin, zwembad, barbecue, pizza-oven, voetbalveld, open haard, WIFI, satelliet-tv, een dvd-speler, tafeltennis, schommel, fietsen
Stunning large groups Villa with private pool & children's playground
"Casa di Luca" (ca. 55m ²) bevindt zich boven Vinci, de geboorteplaats van Leonardo, in een prachtige panoramische positie op de zuidelijke hellingen van Montalbano.
Casa Belvedere in panoramische positie
De 'Casa Belvedere' is gelegen op een kant uitloper van de Montalbano heuvelrug tussen San Baronto en Larciano (Pistoia) In panoramische positie.
Il Borghetto is een agriturismo in het hart van de Chianti streek! Ideaal om Toscane te verkennen en toch te genieten van de rust en de natuur.
Het Toscaanse huis in steen, gelegen op een heuvel, met uitzicht op het kasteel van Larciano, in een stille en rustige omgeving. Bestaande uit 4 met zwembad: 3-4-6-10 pers.