Hoe duur is een vakantiewoning in de besneeuwde Eifel?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in de besneeuwde Eifel 99 € per nacht.
Stijlvol gerestaureerde 5-sterrenboerderij uit 1783. De buitengevels zijn bewaard gebleven en het interieur is aangepast aan de nieuwste normen.
Exclusieve vakantiewoning in Bleialf in de Schneifel. Onze vakantiewoning van 115 m² biedt een moderne ambiance voor een ontspannen, bewogen vakantie in de Eifel.
Duurzaam
Zeer mooie ca. 75m² grote blokhut in het prachtige Ourdal.
FERIENHAUS FERIENWOHNUNG EIFEL-ARDENNEN BLOCKHAUS VIEBIGHAUS
VAKANTIEHUIS VAKANTIEAPPARTEMENT EIFEL-ARDENNEN BLOKHUT VIEBIGHUIS - HET RAAM NAAR DE NATUUR IN HET MIDDEN VAN DE SNEEUW-EIFEL
Bijzonder duurzaam
Onze vakantiewoning ligt aan de rand van het Eifeldorp Hersdorf in een rustige omgeving. Hier kunt u genieten van de natuur en ontspannen. Wandelpaden zijn in de directe omgeving.
Gezellig ingericht vakantiehuis "Hexenhaus" in een klein dorpje in de Eifel, voor maximaal 5 personen.
Accommodaties in de buurt van Schneeeifel
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Volledig vrijstaand, snel internet 100/40 Mbit, 2.800m² omheind, 6 slaapkamers, 6 badkamers, grote keuken, open haard, zwembad, grote tuin, gasbarbecue, vuurplaats, honden welkom.
Zeer duurzaam
Het vakantiehuis Alfbachtal ligt op een idyllische, afgelegen locatie midden in de prachtige natuur in het hart van de Eifel en nodigt uit tot wandelen, fietsen en ontspannen. Natuurbeleving gegarandeerd!
Mooie moderne flat in de prachtige Eifel op 75 m² met 2000 m² omheinde tuin en een wijds uitzicht in de natuur. Wie van rust en natuur houdt, zit bij ons helemaal goed.
Duurzaam
Een dromerig uitzicht over weilanden en velden op een rustige en afgelegen locatie nodigt u uit om te ontspannen en tot rust te komen - waar vos en haas elkaar welterusten zeggen.
Zeer duurzaam
groot vakantieappartement voor 6 personen met wellnessbad (bad voor 2, infraroodcabine), saunahuis en whirlpool, grote tuin en barbecueplaats, voor de hele familie en vrienden
Zeer duurzaam
Luxe vakantiehuis met buitenjacuzzi (39° het hele jaar) en saunahuisje voor alleengebruik - op volledig omheind perceel/tuin met panoramisch uitzicht Panoramisch uitzicht. Honden toegestaan!
Duurzaam
Vakantiehuis Feinen /Sauna + Tuin
Goed onderhouden landhuis (120 m²) met sauna op groot en volledig omheind perceel/tuin op idyllische locatie met fantastisch uitzicht. WLAN gratis, honden welkom.
-10% Korting 09-12-2025 - 19-12-2025
Duurzaam
Beleef een heerlijke vakantietijd in onze moderne en hoogwaardige vakantiewoning.
Appartement Oasis Feinen , Wellness Oasis
Luxe vakantiewoning (103m²) in het hart van de Eifel. Tot uw beschikking: Tropic Room met whirlpool, sauna, stoombad-whirlpool, terras, volledig omheinde tuin
Duurzaam
Vakantiehuis Old Smuggler in Hellenthal - Losheim, 120m² voor maximaal 6 personen, 3 slaapkamers, tuin, open haard.
Huis Klein Tirol MiniSpa van de Eifel
Vrijstaand familiehuis aan de vijver, aan het einde van de weg met een eigen tuintje en sauna erbij-mini wellness oase ;!
Duurzaam
De vijf ecologisch gebouwde houten huizen liggen op een afgelegen locatie direct aan de Kronenburger See, midden in de prachtige Eifel. Puur natuur!
Op een unieke locatie in de prachtige Eifel, direct aan de oever van de Kronenburger See, ligt ons exclusieve vakantiehuis van ca. 140 m² voor maximaal 10 personen.
Ruime vakantie appartement Braam in Feuerscheid met 120m² woonruimte, 6 kamers, voor 5 personen.
Duurzaam
Ons grote vakantiehuis Eifel Landhaus biedt 20 slaapplaatsen in 7 slaapkamers voor grote families, groepen en vrienden voor een rustige nachtrust.
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 88€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 106€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
mei - slechts 28% vrij
99€ voor 13 dec. - 20 dec.
99€ Jaarlijks gemiddelde
89% voor 13 dec. - 20 dec.
48% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in de besneeuwde Eifel 99 € per nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Winterspelt of Rommersheim. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 39 € per nacht beschikbaar zijn.
In de besneeuwde Eifel zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Dat ahl Dederreshaus, Vakantiewoning Im Alftal en FERIENHAUS FERIENWOHNUNG EIFEL-ARDENNEN BLOCKHAUS VIEBIGHAUS zijn bijzonder aan te bevelen.
In de besneeuwde Eifel zijn er 6 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Fleringen, Hersdorf en Winterspelt.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!