Vakantieappartementen en huizen in Tauro-Mogán
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Tauro-Mogán
Vakantievilla Tauro Beach & Golf: 3 kamers, 100 m² woonruimte, max. 5 personen op Gran Canaria. Prive verwarmd zwembad, BBQ en heerlijke rust in uw eigen villa.
Zeer duurzaam
Accommodaties in de buurt van Tauro-Mogán
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
klein en vriendelijk bungalow complex in Maspalomas
BUNGALOW TRÉBOL GOLF 3 – Uw oase van welzijn in Maspalomas Een klein juweeltje met slechts 4 eenheden – perfect voor iedereen die privacy en ontspanning zoekt!
Zeer mooie bungalow in Playa del Ingles
De bungalowcomplex Holycan is een rustige en zeer goed onderhouden complex dat zich in het hart van Playa del Inglés bevindt.
Het woongedeelte is ca. 75m2 en is nieuw ingericht, evenals een keuken, badkamer en ruime woonkamer met uitzicht op de tuin..... Het complex heeft een verwarmd zwembad,
De woonruimte is ca. 80 m², is nieuw ingericht, evenals een keuken, badkamer en ruime woonkamer met uitzicht op de tuin..... Het complex heeft een verwarmd zwembad, te
El Parque Rey Carlos – jouw stijlvolle toevluchtsoord boven de duinen van Maspalomas. Rustig gelegen, persoonlijk geleid, gewoon om je goed te voelen.
Bungalow in Playa del Ingles, Canarische Eilanden, met 89m² woonruimte, 2 kamers, voor 4 personen.
ongeveer 50m van het strand en de boulevard naar de wereldberoemde "duinen van Maspalomas"!
De privébungalow Holycan ligt in een tropisch complex met een gemeenschappelijk zwembad. Kom aan en voel je thuis!
Casa Portos: vakantiehuis van 55 m² in Maspalomas, Gran Canaria, geschikt voor 4 personen, 2 kamers.
Appartement gelegen met directe toegang tot de boulevard van Playa del Inglés in de eerste rij.
"San Agustín Perle", 130 m² voor maximaal 4 personen, 4 kamers.
Duurzaam