Waar is het mooiste in Fjord-Noorwegen?
Voor een onvergetelijke vakantie in Fjord-Noorwegen raden wij de vakantiebestemmingen Bergen, Stavang en Stavanger aan.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 154€/nacht
Duurste maand:
juni - Ø 213€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 80% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 14% vrij
165€ voor 03 okt. - 10 okt.
167€ Jaarlijks gemiddelde
48% voor 03 okt. - 10 okt.
49% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie in Fjord-Noorwegen raden wij de vakantiebestemmingen Bergen, Stavang en Stavanger aan.
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fjord-Noorwegen 199 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Lille Kalvøy of Stryn bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 54 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Fjord-Noorwegen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Holyday vissers herberg, Vakantiehuis Feriehus Voldstad en Huisje bij de fjord zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Fjord-Noorwegen zijn er 84 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Møre og Romsdal, Sogn og Fjordane en Hordaland.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox