Waar is het mooiste in Fjord-Noorwegen?
Voor een onvergetelijke vakantie in Fjord-Noorwegen raden wij de vakantiebestemmingen Bergen, Stavang en Stavanger aan.
Vakantiehuis Stabben met boot 2
Vakantiehuis aan de kust, in prachtige natuur
Waarom wij? Onze huizen en boten liggen dicht bij fantastische visplekken, aan het einde van de weg!
Zeer duurzaam
Huis Mevika 1e verdieping voor 2-6 pers
FeWo 100m2 met 4 slaapkamers. 2 x badkamer. Zeer geschikt voor vissers. Boot aanwezig.
Vakantiehuis Feriehus Voldstad
Feriehuis Voldstad – U verblijft direct aan de fjord, met een privéhaven en steiger voor exclusief gebruik.
Duurzaam
Huis incl. boot aan de Trondheimsleia. Voor 2 (+2) personen. 60m².
FeWo voor 2 (+2) personen. Visboot. Sauna. Zwembad.
Romantisch en gezellig vakantiehuis in Hestvik. Adres: Førdefjordvegen 2355, 6983 Kvammen.
5 slaapkamers, grote keuken, woonkamer en ruime badkamer, douche en wasmachine en centrale verwarming. Wij zijn een geregistreerd toeristisch visserijbedrijf
Dit kleine, gezellige en goed uitgeruste vakantiehuis met een fantastisch uitzicht ligt aan een rustig privéstrand met een steiger aan de Freifjord bij Kristiansund.
Vakantiehuis voor een ontspannen vakantie Mjosundet: 140 m², 4 kamers, tot 8 personen, vakantie in Fjord-Noorwegen!
Duurzaam
Aarebrot, Sogn og Fjordane, West-Noorwegen, Noorwegen
FeWo Mevika (de begane grond) 100m2. $ Slaapkamer. Boot aanwezig.. Geschikt voor 6 personen.
Groot vakantiehuis voor vissers en gezinnen met aparte rookruimte binnen!!!
Duurzaam
Halsnes Hütte op Tustna: 65 m², één kamer, plaats voor 5 personen – perfect voor uw vakantie!
Ausevikvegen 961, Stavang, Noorwegen
Vakantiehuis direct aan de Høydalsfjord
Het huisje in typische landelijke stijl staat direct aan het water.
Vakantiehuis voor een ontspannende vakantie Mjosundet: 140 m² woonoppervlak, plaats voor 8 personen in Fjord-Noorwegen.
Familieflat met twee verdiepingen. Totaal ca. 200 m2. 4 slaapkamers. 2 woonkamers, keuken en badkamer. 2 da. Omheinde tuin. 200 m van steiger. Boot. Øien 18 voet. 40 ph.
Duurzaam
gezellig huis uit het jaar 1850
Een vakantieparadijs direct aan de rand van de fjord, gelegen in het romantische Hardangerfjord aan de voet van de fjord. Rustig, ongestoord en met prachtige natuur rondom. Eigen saunahuis.
Bijzonder duurzaam
Eetkamer, keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer(140-199L), wasmachine), woon/slaapkamer(26 m2)
Boot: , keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer(200-249L), wasdroger(gedeeld met andere gasten)
, , open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer(> 250L), wasmachine, kinderstoel)
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 154€/nacht
Duurste maand:
juni - Ø 213€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 81% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 11% vrij
184€ voor 25 jul. - 01 aug.
174€ Jaarlijks gemiddelde
9% voor 25 jul. - 01 aug.
52% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie in Fjord-Noorwegen raden wij de vakantiebestemmingen Bergen, Stavang en Stavanger aan.
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fjord-Noorwegen 202 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Lille Kalvøy of Stryn bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 57 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Fjord-Noorwegen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Holyday vissers herberg, Vakantiehuis boot inbegrepen en Huisje bij de fjord zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Fjord-Noorwegen zijn er 83 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Møre og Romsdal, Sogn og Fjordane en Hordaland.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox