Hoe duur is een vakantiewoning in Zandt?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Zandt is 102 € per nacht.
Privé vakantiehuis. Omheinde tuin en eigen parkeerplaats. Servicekosten, eindschoonmaak en Wi-Fi inbegrepen. Bijzondere flair door open constructie tot aan het dak. Gelegen aan de rand.
-20% Korting 30-10-2025 - 06-11-2025
Bijzonder duurzaam
**Het populaire vakantiehuis Adele**
nieuw! Verwarming, water, elektriciteit, vuilnis, DSL populaire vakantiehuis "Adele" met de extra afsluitbare zonneterras ** Gerenoveerd volgens de hoogste standaard en nieuw ingericht**
FW - Gerda - directe hondenren
*vakantiewoning "GERDA" **** Directe veld- en weideligging! IN EEN COMPLEET NIEUW JASJE! Laat ons u verrassen! nieuw! Verwarming, water, elektriciteit, vuilnis, DSL incl.!!!
Accommodaties in de buurt van Zandt
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Luxe vakantiehuis in het Beierse Woud
Vakantiehuis met wellness aan de voet van de kasteelruïne Runding, 10 min naar de districtsstad Cham, landelijk gelegen, met fantastisch panoramisch uitzicht
Vakantiehuis Chalet Fuchsberg Mauth
Luxe chalet, wifi, tv's, wc, infraroodcabine, vrijstaand bad, wc en douche, complete keuken, vaatwasser, koffiezetapparaat, magnetron, oven, koelkast - een droom voor twee.
Bijzonder duurzaam
Exclusieve houten blokhutten voor maximaal 8 personen in chaletstijl met een geweldige afgelegen ligging aan de rand van het bos en een prachtig uitzicht op de bergen
Wij bieden u een vakantiehuis voor maximaal 10 personen op een prachtige romantische en rustige locatie aan de rand van het bos aan de voet van de Kaitersberg.
Exclusieve chalets/houten blokhutten met open haard op een prachtige romantische locatie aan de rand van het bos met uitzicht op de Kaitersberg in het hart van het Beierse Woud.
Duurzaam
Onze exclusieve suite ligt in het hart van het Beierse Woud, direct aan het bos, aan de voet van de Kaitersberg (startpunt voor wandeltochten), op een rustige en zeer mooie zuidhelling.
Exclusieve houten blokhutten voor maximaal 8 personen in chaletstijl met een geweldige afgelegen ligging aan de rand van het bos en een prachtig uitzicht op de bergen
Zeer duurzaam
Comfortabele vakantiewoning
2 appartementen á 75 m², vakantiedorp bij Hohen Bogen, Beierse Woud
Vakantiewoning MONIKA in Arrach, Beierse Woud, 75m², 2 kamers, max. 4 personen.
Vakantiewoning LISA in Arrach, Beierse Woud, 75m², 2 kamers, max. 4 personen.
Romantikhütte "Blaumeise" in Stamsried, 45 m², max. 4 personen, 2 kamers.
Vakantieappartement in Furth im Wald, Nationalpark Bayerischer Wald, 60m² voor 2 personen, 1 studio met keuken - slaapkamer - badkamer - kelder en tuingebruik.
Duurzaam
**** Vakantiewoning op een afgelegen locatie in een open plek in het bos in rustieke landhuisstijl met omheinde tuin.
2 appartementen á 75 m², vakantiedorp Hohen Bogen, Beierse Woud
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Zandt is 102 € per nacht.
Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 45 € per nacht beschikbaar zijn.
In Zandt zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Vakantiehuis - LIVI - Nieuw - in Zandt!, Vakantiehuis Degenhardt en **Het populaire vakantiehuis Adele** zijn bijzonder aan te bevelen.
In Zandt zijn er 6 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.