Hoe duur is een vakantiewoning in de regio Zugspitz?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in de regio Zugspitz vinden vanaf 46 € per nacht.
Vakantiewoning Hansjörg Rassbichler
Gezellige vakantiewoning met 4 sterren
Zeer duurzaam
Twee aangrenzende vakantiewoningen voor twee personen met elk een enorm panoramisch zonneterras en een prachtig uitzicht op Mittenwald en de omliggende bergen!
Vakantiewoning "Am Karwendelfuß
De gezellige benedenwoning (ca. 35 m² groot/ gecombineerde woon- en slaapkamer) met balkon op het zuiden ligt direct aan de voet van het Karwendelgebergte op een rustige locatie.
Mountain Stove Experience Suite
De insider's tip bergoven suite, TIME OUT voor koppels en singles, met gevulde koelkast, absolute volledige uitrusting, uitzicht op de bergen, in het natuurpark Ammergauer Alpen.
Huis Karwendelsonne - Appartement ELENA
Vakantiewoningen voor 2-3 personen aan de voet van de Karwendel gratis WLAN
Ons pension is idyllisch gelegen in de uitlopers van de Alpen, omgeven door de steden Oberammergau, Garmisch-Partenkirchen en Murnau.
2021 nieuw gebouwd vakantiehuis in natuurbouw, vrijstaand, centraal gelegen, exclusief ingericht, heerlijk leefklimaat dankzij geothermische energie, gratis parkeren, 5min naar Zugspitzbahn
Onze vakantiewoning bevindt zich in een pas gerenoveerd, statig huis met ² grond, met eigen bos, grote weide en prachtig uitzicht op de bergen.
Appartement Matthias-Klotz-Str Wetterstein
Appartement Mathias-Klotz-Str. Wetterstein in Mittenwald Vakantiewoning voor 2 - 6 personen
Vakantiewoning Höllentalspitze
Onze vakantiewoning bevindt zich in een pas gerenoveerd, statig huis met ² grond, met eigen bos, grote weide en prachtig uitzicht op de bergen.
Appartement Matthias-Klotz-Str. Arnspitze
Appartement Mathias-Klotz-Str. Arnspitze in Mittenwald Vakantiewoning voor 2 - 6 personen
Appartement Matthias-Klotz-Str. Karwendel
Appartement Mathias-Klotz-Str. Karwendel in Mittenwald Vakantiewoning voor 4 - 7 personen
Appartement Almhüttenweg Alpspitze
Appartement Almhüttenweg Alpspitze in Garmisch-Pa. Vakantiewoning in het huis Almhüttenweg voor 4 - 9 personen
Vakantiehuis Almhüttenweg in Garmisch-Pa. Vakantiewoning in het huis Almhüttenweg voor 6 - 14 personen
Duurzaam
Licht niet-rokers appartement voor 2-3 p. in rustige, natuurlijke ligging aan de rand van het dorp, begane grond met uitzicht op de tuin, parketvloer, moderne massief houten meubels, aparte slaapkamer, keuken/woonkamer met slaapbank, doucheruimte
Zeer duurzaam
Huis Karwendelsonne - FeWo ADRIANE
Vakantiewoning voor 2-3 personen aan de Karwendel gratis WLAN
Vakantiewoning in een 2-gezinswoning met vrij uitzicht op de bergen en eigen zonneterras! Wandelpaden en in de winter de langlaufloipe direct voor het huis! Loopafstand 10 min
Zeer duurzaam
Appartement Matthias-Klotz-Str. Lautersee
Appartement Mathias-Klotz-Str. Appartement Lautersee in Mittenwald Vakantiewoning voor 2 - 4 personen
Appartement Almhüttenweg Zugspitze
Appartement Almhüttenweg Zugspitze in Garmisch-Pa. Vakantiewoning in het huis Almhüttenweg voor 2 - 4 personen
Appartement Matthias-Klotz-Str. Kranzberg
Appartement Mathias-Klotz-Str. Kranzberg in Mittenwald Vakantiewoning voor 6-11 personen
Gästehaus & Ferienwohnungen Huber
Welkom in het Gasthuis Huber geniet van uw droomvakantie in ons rustig gelegen gasthuis met uitzicht op de bergen
Appartement Almhüttenweg Waxenstein
Fewo Almhüttenweg Waxenstein in Garmisch-Pa. Vakantiewoning in het huis Almhüttenweg voor 2 - 6 personen
Welkom in ons nieuw gebouwde 5-sterren Chalet Alpengruss in het prachtige Opper-Beieren in Wallgau. Haal diep adem en geniet van een ander soort luxe.
Gezellige halfvrijstaande woning aan de voet van de Zugspitze. Het prachtige Eibsee meer en de nieuwe Zugspitz kabelbaan zijn dichtbij.
Romantisch, afgelegen huisje, vlakbij Munrau. Deze plek is een MEDITATIE PLAATS, ANTI STRESS PLAATS, SLOW LIFE PLAATS, vertraag, om tot innerlijke rust te komen.
Bijzonder duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in de regio Zugspitz vinden vanaf 46 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Grainau of Oberammergau bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 46 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in de regio Zugspitz raden wij u ELFENHAUS, Huis Karwendelsonne - Appartement ELENA en Weitblick aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
In de regio Zugspitz zijn er 123 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Garmisch-Partenkirchen, Grainau en Mittenwald.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.