Hoe duur is een vakantiewoning in het zuidelijke Zwarte Woud?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in het zuidelijke Zwarte Woud is 105 € per nacht.
Modern ingerichte, gezellige vakantiewoning op een rustige locatie aan de rand van het dorp. Gazon om te zonnen, wandelpaden, beek, bergen, prachtig uitzicht
Vakantiewoning Haus Ditfurth in Staufen im Breisgau, zuidelijk Zwarte Woud, is een gezellig klein appartement voor 2 personen. Goed uitgerust; rustig gelegen boven het stadje Staufen.
Bijzonder duurzaam
Waar het Zwarte Woud op zijn mooist is. Drie 4**** vakantiewoningen en één met 3 *** toegekend. Vakantie in vakantiehuis Erika = wandelen, skiën, rust en pure ontspanning.
Bijzonder duurzaam
Mooie, grote, comfortabele vakantiewoning (niet-rokers) om je goed te voelen, met een zeer goed uitzicht op een rustige locatie. Ideaal voor een ontspannende vakantie. Maak jezelf thuis.
Duurzaam
Comfortwoning op de Sonnberg met sauna
Goed onderhouden rookvrij vakantiehuis met sauna en veel comfort, 3 aparte slaapkamers, max. 8 p. + baby, aparte WC, een badkamer met WC, douche + bad, verdere douche / WC, geen huisdieren.
Duurzaam
Vakantiehuis Feldberg / Falkau
Fantastisch vakantiehuis in Feldberg-Falkau ❤️ VRIJSTAAND HUIS VOOR ALLEENGEBRUIK INCL. GRANNY BIJLAGE. HET TERREIN IS VOLLEDIG OMHEIND.
Huis-Bettina Münstertal Zwarte Woud
Ons liefdevol onderhouden huis, omgeven door vele bloemen, gezellige zithoekjes en het prachtige uitzicht vanaf het balkon nodigen uit tot een ontspannen vakantie.
Duurzaam
Onze vakantiewoning "Tanne" op de 1e verdieping van ons vakantiehuis is comfortabel en modern ingericht. Het is ideaal voor 2 (tot max. 4) personen.
Modern ingerichte, gezellige vakantiewoning op een rustige locatie aan de rand van het dorp. Gazon om te zonnen, wandelpaden, beek, bergen, prachtig uitzicht
Pension Claudia Holiday Apartment # 6
Lichte moderne vakantiewoning voor 1 - 4 personen. Met eigen slaapkamer, WLAN internet, TV, keuken en balkon. Bus en trein in de regio GRATIS met onze gastenkaart.
Vakantiewoning Zwarte Woud Nest
comfortabele vakantiewoning voor maximaal 4 personen op de Feldberg direct in het ski- en wandelgebied
4 sterren, 70m² vakantiewoning, direct aan het bos,
Teufelsschwäzli, appartement in Lenzkirch, Zwarte Woud, 60m², 2 kamers, voor 4 personen.
Vakantiewoning Fam. Schneider Ried
Moderne en hoogwaardig gerenoveerde vakantiewoning op de bovenste verdieping, 100 m², 2 tweepersoonskamers, grote woon-eetkamer met kookeiland, badkamer met regendouche en aparte wc bovendien
Guest House Claudia, Appartement # 3
Vakantiewoning voor 1 - 2 personen. Met WLAN internet, TV, kleine keuken, badkamer en terras. Bus en trein in de regio GRATIS met onze gastenkaart.
Gezellig 3 kamer appartement in Freiburg-Munzingen am Tuniberg Ons huis is een oud wijnbouwershuis (1789, bijgebouwd in 1970)
Guest House Claudia, Appartement # 2
Vakantiewoning voor 1 - 2 personen. Met WLAN internet, TV, kleine keuken, badkamer en terras. Bus en trein in de regio GRATIS met onze gastenkaart.
Pension Claudia Holiday Apartment # 5
Lichte moderne vakantiewoning voor 1 - 4 personen. Met eigen slaapkamer, draadloos internet, TV, keuken en balkon. Bus en trein in de regio GRATIS met onze gastenkaart.
Vakantiehuis met terras op een rustige en mooie locatie op het zuiden, midden in het Zwarte Woud.
Pension Claudia, Appartement # 1
Moderne vakantiewoning voor 1 - 2 personen. Met WLAN internet, TV, kleine keuken, badkamer en terras. Bus en trein in de regio GRATIS met onze gastenkaart.
Guest House Claudia, Appartement # 4
Vakantiewoning voor 1 - 2 personen. Met WLAN internet, TV, kleine keuken, badkamer en terras. Bus en trein in de regio GRATIS met onze gastenkaart.
Pure natuur in het Hochschwarzwald. Onze vakantiewoning bevindt zich op de begane grond van ons vrijstaande huis. Het heeft een aparte toegang en een terras met ligweide en speeltuin.
Zeer duurzaam
Vakantie in een vrijstaand huis in het Zwarte Woud direct aan de idyllische beek.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in het zuidelijke Zwarte Woud is 105 € per nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in het zuidelijke Zwarte Woud: Waldshut, Lörrach & Umgebung en Zweitälerland.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in het zuidelijke Zwarte Woud raden wij u Vakantiewoning Waltraud Heitz, Huis Schupp en Comfortwoning op de Sonnberg met sauna aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
In het zuidelijke Zwarte Woud zijn er 196 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Noordelijk Zwarte Woud, Waldshut en Lörrach & Umgebung.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.