Hoe duur is een vakantiewoning in het zuidelijke Zwarte Woud?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in het zuidelijke Zwarte Woud is 113 € per nacht.
4 sterren, 70m² vakantiewoning, direct aan het bos,
Comfortwoning op de Sonnberg met sauna
Goed onderhouden rookvrij vakantiehuis met sauna en veel comfort, 3 aparte slaapkamers, max. 8 p. + baby, aparte WC, een badkamer met WC, douche + bad, verdere douche / WC, geen huisdieren.
Duurzaam
Zonnig 4-sterren appartement bij de Feldberg.
Bijzonder duurzaam
Mooie, grote, comfortabele vakantiewoning (niet-rokers) om je goed te voelen, met een zeer goed uitzicht op een rustige locatie. Ideaal voor een ontspannende vakantie. Maak jezelf thuis.
Duurzaam
Waar het Zwarte Woud op zijn mooist is. Drie 4**** vakantiewoningen en één met 3 *** toegekend. Vakantie in vakantiehuis Erika = wandelen, skiën, rust en pure ontspanning.
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning Fam. Schneider Ried
Moderne en hoogwaardig gerenoveerde vakantiewoning op de bovenste verdieping, 100 m², 2 tweepersoonskamers, grote woon-eetkamer met kookeiland, badkamer met regendouche en aparte wc bovendien
Natuur puur in een alleenstaande ligging aan de bosrand nabij Titisee-Neustadt in het Zwarte Woud op onze biologische boerderij
Vakantiehuis nr.13 ligt op een zonnige zuidhelling in het vakantiedorp Rechbergblick in Bernau in het Zwarte Woud Ontspanning of lichaamsbeweging, hier begint uw vakantie.
Hisli vom Hofgut Schwoererhof, vakantiehuis in Titisse Neustadt, 200m² woonoppervlakte, max. 10 personen, 6 slaapkamers
Duurzaam
Gezellig 3 kamer appartement in Freiburg-Munzingen am Tuniberg Ons huis is een oud wijnbouwershuis (1789, bijgebouwd in 1970)
gezellige en centrale vakantiewoning in het Hochschwarzwald. Voor wandelvakanties, gezinsvakanties of skivakanties in het hart van het Zwarte Woud. W-LAN gratis.
Moderne 4-sterren vakantiewoning in het zuidelijkste deel van Duitsland, het prachtige Markgräflerland, in het zogenaamde drielandenpunt, Zwitserland, Frankrijk.
Duurzaam
Vakantiewoning Haus Ditfurth in Staufen im Breisgau, zuidelijk Zwarte Woud, is een gezellig klein appartement voor 2 personen. Goed uitgerust; rustig gelegen boven het stadje Staufen.
Bijzonder duurzaam
Gezellige en centrale vakantiewoning in het Hochschwarzwald. Voor wandelvakanties, gezinsvakanties of skivakanties in het hart van het Zwarte Woud. W-LAN gratis.
Modern ingerichte, gezellige vakantiewoning op een rustige locatie aan de rand van het dorp. Gazon om te zonnen, wandelpaden, beek, bergen, prachtig uitzicht
Het vakantiehuis Maal ligt in Todtnau, in het idyllische natuurgebied van het Schawarzwald. Geniet van ontspannende dagen in ons moderne huis op een absolute droomlocatie met uitzicht op de bergen
Duurzaam
10% Last minute 05-08-2026 - 13-08-2026
Een warm welkom Ons vakantiehuis ligt 7 km van het centrum van de stad Schopfheim in het district Enkenstein in het Kleines Wiesental, direct aan de voet van het zuidelijke Zwarte Woud.
Pure natuur in het Hochschwarzwald. Onze vakantiewoning bevindt zich op de begane grond van ons vrijstaande huis. Het heeft een aparte toegang en een terras met ligweide en speeltuin.
Zeer duurzaam
De vakantiewoning Feldbergturmblick ligt direct aan de skipiste, en heeft een oppervlakte van 47 m² en is voor 2 tot max. 4 personen. Appartement op de II verdieping met lift en TGA parkeerplaats.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Zwarte Woud Nest
comfortabele vakantiewoning voor maximaal 4 personen op de Feldberg direct in het ski- en wandelgebied
Vakantiehuis Braun "Haus Wally
Gezellig 4-sterren vakantiehuis in Rötenbach voor een ontspannen gezinsvakantie met hond.
Haus Blumenhof, 4 sterren, W-LAN !!!
Moderne, ruime en rustige vakantiewoning
Zeer duurzaam
Onze vakantiewoning "Tanne" op de 1e verdieping van ons vakantiehuis is comfortabel en modern ingericht. Het is ideaal voor 2 (tot max. 4) personen.
Ferienwohnung Feldbergblick in Lenzkirch, Zwarte Woud, 87m² voor 6 personen, 5 kamers.
Zeer duurzaam
Ferienwohnung-Freiburg-Stühlin
Zeer gezinsvriendelijke vakantiewoning dicht bij het stadscentrum.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 92€/nacht
Duurste maand:
februari - Ø 112€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
maart - 57% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 15% vrij
124€ voor 08 aug. - 15 aug.
97€ Jaarlijks gemiddelde
9% voor 08 aug. - 15 aug.
36% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in het zuidelijke Zwarte Woud is 113 € per nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in het zuidelijke Zwarte Woud: Wiesental, Lörrach & Umgebung en Zweitälerland.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in het zuidelijke Zwarte Woud raden wij u Vakantiewoning Waltraud Heitz, Huis Schupp en Comfortwoning op de Sonnberg met sauna aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
In het zuidelijke Zwarte Woud zijn er 251 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Noordelijk Zwarte Woud, Waldshut en Wiesental.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox