1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw boerderijvakantie in Heiligengrabe
Idyllisch gelegen gastenappartement in Blumenthal. Liefdevol ingericht, zo goed als nieuw, zowel op de begane grond als met vloerverwarming, aparte ingang & dicht bij het station.
Duurzaam
Accommodaties in de buurt van Heiligengrabe
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gezellig vakantiehuis met WLAN voor maximaal 5 personen met omheind perceel ideaal voor vakantiegangers met hond
Vrijstaand, gezellig vakantiehuis met ruim terras op een groot, verzorgd perceel op slechts 300 m van het Plaue-meer.
Vanaf 60,- EUR/overnachting Plau am See aan de Elde FH en 2 appartementen / met toegang tot de rivier, Aanlegsteiger, alle faciliteiten op één terrein. Kanoparadijs, vissen, Roeiboot incl.
Vakantiehuis Mecklenburg Zwitserland
Het vakantiehuis is gelegen in een beschermd landschapsgebied op een afgelegen locatie nabij het Peenekanaal tussen het Malchinmeer en het Kummeroweer. Als u op zoek bent naar rust en stilte in de natuur, dan is dit de plek voor u.
Gezellige boerderij te midden van een grote, bloeiende tuin / Zeer rustig gelegen met uitzicht op het prachtige Mecklenburgse landschap of 's nachts op de fonkelende sterrenhemel
Het vakantieappartement Fynn werd in 2023 voltooid. Het is voornamelijk uit natuurlijke bouwmaterialen door ons gebouwd. Het is een stukje van ons.
Bijzonder duurzaam
FeWo`s Mecklenb Seenplatte 35
vanaf 55 EUR bij Plau am See aan de Elde 1FH evenals 2 FeWo`s / met toegang tot de rivier, Steiger, alle faciliteiten op één terrein. Kanoparadijs, vissen, Roeiboot incl.
Vakantiehuis in de buurt van Plau am See
het vakantiehuis is geopend vanaf 22.04.23 vanaf 55 EUR bij Plau am See optimaal 2 pers., 36 m² 1 SZ Puur natuur, met toegang tot de rivier, steiger, kanoparadijs, vissen, Roeiboot incl.
Stacaravan met 20 m² buitenterras 800m bij het meer❣️Pedaalboot/ Stand up paddle-eigen tuin/ gazebo/fietsen/trampoline -iets voor natuurliefhebbers❤Romantici❤Kleine familie❤
Apfelhaus am Privatsee mit Boot__Ko
Aan een privémeer, fantastisch uitzicht op het meer, open woonkeuken, sauna, Shetlandpony's, kajaks, trapboot, roeiboot met elektromotor, fietsen, speelschuur, 15000 m² parkachtig terrein.
Apfelhaus am Privatsee mit Boot
Aan een privémeer, fantastisch uitzicht op het meer, open woonkeuken, sauna, Shetlandpony's, kajaks, trapboot, roeiboot met elektromotor, fietsen, speelschuur, 15000 m² parkachtig terrein.
Vakantiehuis Neukalen aan het Kummerowmeer
gelijkvloerse vakantiewoning 35 m2 met terrein; het Kummerowermeer ligt op 2 km afstand ! + parkeerplaatsen, overdekt terras met UV bescherming, - gratis WLAN ! 2 personen;
Bijzonder duurzaam
Klein fijn vakantiehuis op onze landelijke boerderij met pluimvee en veel mooie natuur.
Vakantiehuis bij het Witte Meer
Gezinsvakantie bij het Witte Meer