3 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw boerderijvakantie bij Kaiserstuhl
Op de 1e etage: (woonkeuken(TV(flatscreen, satelliet), eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, keramisch), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling)
Op de 1e etage: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, wafelijzer, afwasmachine, koel-/vriescombinatie)
Op de 1e etage: (ingang, woonkeuken(broodrooster, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers.
Accommodaties in de buurt van Kaiserstuhl
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gite-jebsheim.fr - Het huis Danner
Dit typische huis van 200 m², volledig gerenoveerd, is geschikt voor 2 tot 12 personen in alle comfort en een perfecte rust: ruime woonkamer. Goedgekeurd voor gehandicapten
Duurzaam
Authentiek huis met eigen tuin voor 4 personen
Vakantiehuis voor 2 personen in de wijngaard op de wijnroute tussen Riquewihr en Ribeauvillé, bij Colmar
APPARTEMENT op één niveau in de wijngaard voor 2 tot 3 personen
Duurzaam
Een oude berg boerderij uit de XIXe eeuw, volledig gerenoveerd, opent haar deuren als een vakantie of verblijf voor natuurliefhebbers met familie of vrienden aan de Elzas te ontdekken
Duurzaam
De Chalet - Cottage in natuurlijke Alsace
Een nieuw chalet, volledig gerenoveerd (2016), opent zijn deuren als een vakantie of verblijf voor natuurliefhebbers met familie of vrienden aan de Elzas te ontdekken.
Wij bieden 3 vakantiewoningen aan op onze prachtige boerderij in het Zwarte Woud
Bijzonder duurzaam
Rustige 3-kamer vakantiewoning op het platteland.
Duurzaam
Mooie vakantiewoningen voor 2 tot 9 personen met groepsruimte in het Kinzigtal. Onze vakantieboerderij biedt 4 vakantiewoningen in de maten 26 / 55 / 85 / 120 m².
Bijzonder duurzaam
Hisli vom Hofgut Schwoererhof, vakantiehuis in Titisse Neustadt, 200m² woonoppervlakte, max. 10 personen, 6 slaapkamers
Duurzaam
Pure natuur in een alleenstaande ligging aan de bosrand nabij Titisee-Neustadt in het Zwarte Woud op onze biologische boerderij
Boerderij gerenoveerd en verbouwd rond 1830
Duurzaam
Antieke boerderij uit het Zwarte Woud met houtkachel, boerenmeubels. Rustiek houten leistenen huis voor families en vrienden, bij Feldberg, Schluchtensteig, Schluchsee
Vakantiehuis in de Vogezen, op de grens tussen de Elzas en Lotharingen