1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw boerderijvakantie in Wolphaartsdijk
Parterre: (woonkamer(TV, open haard, zithoek), open keuken(kookplaat, waterkoker, afzuigkap, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers.
Accommodaties in de buurt van Wolphaartsdijk
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
De vier bosvilla's zijn voorzien van alle comfort en luxe die je nodig hebt tijdens een welverdiende vakantie.
Vakantiehuis Hof Veldzicht in Vrouwenpolder, Zeeland, 86m² voor 5 personen, 2 kamers.
-10% Korting 09-05-2025 - 14-05-2025
Vakantie in een vakantiehuis. Het Zonnehuis ligt in een landelijk gebied en wordt particulier verhuurd.
Duurzaam
Luxe, sfeervol chalet voor 6 personen, op minicamping bij boerderij. Landelijk gelegen tussen Vrouwenpolder en Oostkapelle. Het strand en natuurgebied Oranjezon is op loopafstand.
Sfeervol appartement voor 4 personen. Klein Zeeduin is landelijk gelegen tussen Vrouwenpolder en Oostkapelle. Het strand en natuurgebied Oranjezon is op loopafstand.
Luxe, sfeervol chalet voor 6 personen, op minicamping bij boerderij. Landelijk gelegen tussen Vrouwenpolder en Oostkapelle. Het strand en natuurgebied Oranjezon is op loopafstand.
Mooi vakantiehuis met grote, omheinde tuin, dicht bij het strand
Dit tweepersoons appartement, gelegen bij een gezellige kampeerboerderij, is van alle gemakken voorzien: tv, vaatwasmachine, vloerverwarming. Strand is 5km van het appartement.
Vakantiehuisje Huisje Hofwei op boerderij in Biggekerke bij Zoutelande op het eiland Walcheren, 60m² voor 4 personen. Dichtbij strand en zee.
-5% Korting 19-05-2025 - 22-05-2025
Duurzaam
Dishoekseweg 33 met strandhuisje
Ruim en gezellig appartement, zeer centraal gelegen op Walcheren. Gelegen op hobby boerderijtje
Zeer duurzaam
Nieuwe 4 persoonswoning. Gesitueerd in een karakteristieke Zeeuwse Schuur uit 1875. De woning is gerealiseerd in de zuidkant van de schuur met terras op het zuiden.
-8% Korting 09-05-2025 - 12-05-2025
Zeer duurzaam
Nieuwe 2-persoons woning in Meliskerke nabij Zoutelande en Domburg.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Het melklokaal in Meliskerke, 85 m², 6 personen, 3 kamers.
-10% Korting 03-05-2025 - 27-05-2025
Zeer duurzaam
Hofstede Welland Chalet Magnolia
Mooi chalet op een unieke locatie dichtbij Renesse.