2.820 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Beieren
Eersteklas, kindvriendelijke en zeer gezellige vakantiewoning met groot balkon (niet-roken) geschikt voor 5 personen met buitenzitje en barbecueplaats
Tölzer Oberland Elbach Chalet NIEUW, verhuizing met de voormalige FH Oberland 2, 8 personen, vrijstaand huis met parkachtige tuin en beek, 3 parkeerplaatsen en honden welkom.
Vrijstaand vakantiehuis tussen Fichtelgebergte en Frankenwald voor 2-3 personen
Duurzaam
Wat staat je te wachten? Een gezellig, volledig ingericht vakantiehuis voor het hele gezin, dat u helemaal alleen bewoont! helemaal alleen! Dus de welverdiende vakantie kan voor jou beginnen.
Zeer duurzaam
Vakantie in de Chiemgau: Verblijf in de Rupertiwinkl - Appartement Teisenbergblick.
15% Last minute 23-07-2026 - 22-08-2026
Een ander soort vakantie in een rustieke blokhut van massief hout
Duurzaam
Vakantiewoning Lea Sophie Beierse Woud
Zeer rustige vakantiewoning met grote tuin en barbecueplaats met gazebo voor exclusief gebruik. 2 slaapkamers, nieuwe keuken-woonkamer met vaatwasser en Senseo.
Duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Mittenwald
Duurzaam
Vakantiehuis "Haus Aquamarin" in Gaienhofen aan de Bodensee, 95m² woonoppervlakte, 2 kamers, max. 4 personen.
Duurzaam
Ontspanning in een comfortabel chalet (128m²) met indrukwekkend uitzicht op de bergen voor 6 personen in Inzell. 3 slaapkamers, elk met aparte badkamer. Sauna, buitenzwembad & houtkachel.
Duurzaam
Gezellige, rustieke boerderij ingericht met aandacht voor detail. Wacht op u in het Beierse Woud!
++++ All-Inclusive Appartement Bergzicht
****Fewo m. Infraroodsauna, open haard, landelijke keuken + balkon! Skipas, bergbanen, e-bikes & thermen gratis
Duurzaam
mijn website . holidayapartment.webador.de Een vakantiewoning midden in de natuur. Op de romantische weg.
Vakantiewoning in Beierse Allgäu
4 sterren vakantiehuis Natalie
Zeer mooi 4 sterren vakantiehuis (150 m²), terras op het zuiden, barbecue, geweldig uitzicht, moderne meubels, nieuwe keuken, 2 badkamers, open haard, WLAN, 2-6 personen
Gezellige 55 m²-vakantiewoning in Mittenwald voor 2-4 personen – met natuurhouten meubels, wollen tapijten, woonkeuken, terras en bergzicht op een rustige locatie nabij de Isar.
Ons vakantiehuis ligt in Brotjacklriegel (1013 m) in het prachtige Beierse Woud. Het pas gerenoveerde vakantiehuis is de perfecte accommodatie in elk seizoen!
Zeer duurzaam
Landhuis Marga Rozenboog Begane Grond
Vakantiewoning Landhaus Marga*****, Bamberg Land Rattelsdorf bij Ebinger See voor 2-3 personen. Top uitrusting, rustige ligging aan de rand van de stad.
Bijzonder duurzaam
Bijzonder duurzaam
eco-appartement in landhuis Hübner
Öko-vakantiewoning met terras in het groen en natuurtuin om te ontspannen. Met laadstation voor elektrische auto's.
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning 503 Haus Rachel
Welkom in onze vakantiewoning met balkon in het vakantiedorp Hauzenberg, zuidhelling, rustig gelegen aan de rand van het bos. Buitenzwembad, zwembad en sauna kunnen gratis worden gebruikt
Mooie, comfortabele bungalow met omheinde tuin en garage op idyllische locatie. Natuurparadijs, veel excursiebestemmingen, 10 min. rijden naar de Chiemsee.
Duurzaam