0 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Elsterheide
Beste bezoeker,
Voor deze aanvraag zijn helaas geen accommodaties gevonden!
Je hebt de volgende mogelijkheden:
Beste bezoeker,
Helaas zijn er geen accommodaties voor deze aanvraag gevonden.
Wat kan je doen:
- Verwijder alle filters (klik links op "alle filters verwijderen")
- Controleer de spelling van de woorden
- Probeer verschillende trefwoorden
- Probeer meer algemene trefwoorden
Accommodaties in de buurt van Elsterheide
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis in het merengebied
Groot vakantiehuis met grote natuurlijke tuin midden in het mooie Lausitzer merengebied! Nog GEEN VERHUUR VOOR 2026!! (GEEN verhuur aan jeugdgroepen!)
rustige zwem-, fiets- & wandelvakantie op een FARM met kleine dieren voor gezinnen, alleenstaanden & senioren grote tuin, zwemvijver (zwembad), WLAN ligweide, sportfaciliteiten
Duurzaam
VIER STERREN vakantiehuis in een Sorbische driehoeksboerderij bij Dresden als alternatief bieden wij onze "Alte Herberge" , een huis met 4 tweepersoonskamers, woonkamer, keuken, 2 douche/WC, kleioven
Modern feel-good huis in de prachtige Oberlausitz
Vakantie met de jager, drempelvrij
Vakantie in Duitsland! In Calau/Spreewald wacht een iets andere vakantiewoning op gasten die tijdens hun vakantie iets bijzonders willen beleven.
gezellig; comfortabel; vakantiehuis voor max. 6 personen
Pension met 4 appartementen en 6 maisonnettes, uitgebreid ontbijtbuffet, direct aan het water, eigen verhuur van fietsen, waterfietsen (kajaks) en kano's. Boottochten vanaf het huis.
heldere vakantiewoning bij Bautzen voor 38€ objectprijs
Gewoon ontspannen - vakantie midden in de natuur
Het Waldhof in het district Steinölsa is rustig gelegen in het natuurgebied "Hohe Dubrau" in het biosfeerreservaat Oberlausitzer Heide en Vijverlandschap, ideaal voor gezinnen met kinderen. Gezinnen met kinderen
Wij zijn de familie Stelter en bieden vakantiewoningen aan in Lübbenau/Spreewald. Kinderen en huisdieren zijn welkom en veilig op ons afgesloten terrein!
--Spree Idyll- Vakantieflat of gastenflat. Ook mogelijk met ontbijt. --Niet roken-- Een kleine gezellige flat voor twee personen. Huisdieren zijn welkom.
Duurzaam
Spree Vakantiewoning - Idyll 2 pers
Een kleine, gezellige flat voor twee personen, ook beschikbaar met een h a u s t i e r Eigen ingang, Grootte m2 Tweepersoonsbed, zithoek, eethoek, Overdekt terras
Duurzaam
Vakantiewoning in Lübbenau in het hart van het Spreewald
Comfortabel vakantiehuis voor 2 tot 4 personen op het platteland. Het huis ligt vlakbij de barokstad Dresden, in een woonwijk in de wijk Radeberg in Liegau-Augustusbad.
Favoriete regio's en locaties in voor jouw Vakantie in de bergen in Elsterheide
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Reisinspiratie in je inbox