3 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in het merengebied van Fürstenberg
Charme & Stijl - Puur natuur, bos & meren om de hoek Uitnodigend licht, vriendelijk huis ideaal voor stellen of gezinnen, tuin, open haard, tegenover restaurant & bootinlaatpunt
-10% Korting 02-07-2025 - 18-07-2025
Vakantiewoning in Klein-Menow aan de rand van het Mecklenburgse merengebied
Duurzaam
Accommodaties in de buurt van Fürstenberger Seenland
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Pure weide grond recreatie! -FH1
Vrijstaand vakantiehuis op 6000 m² (omheind) aan het meer// Oppervlakte vakantiehuis: 65 m² Terras: 24 m² van oktober tot april min. 3 nachten
Bijzonder duurzaam
Wiesengrund Recreatie PUR!-FH2
Exclusief vakantiehuis aan het water op 6000 m² grond Oppervlakte vakantiehuis: 40 m² Terras: 20 m² van oktober tot april min. 3 nachten
Bijzonder duurzaam
Rustig Finn huisje aan het meer
Rieten Finn huisje met zeezicht voor 2-4 personen
Idyllisch gelegen boswachterswoning aan het meer, boerderij op een afgelegen locatie met een hoogwaardig ingerichte vakantiewoning die plaats biedt aan maximaal 4 volwassenen en een klein kind.
Duurzaam
Idyllisch gelegen boswachtershut aan het meer, boerderij op een afgelegen locatie met een hoogwaardig ingerichte vakantiewoning die plaats biedt aan maximaal 6 volwassenen en een klein kind.
Vakantiehuis Seeadler in een complex met 11 vakantiehuisjes in blokhutstijl in het bos, aan het meer (huizen met boszicht op verschillende afstanden van het meer 80-250 m)
Vakantiehuis Fuchs in een complex met 11 vakantiehuisjes in blokhutstijl in het bos, aan het meer (huizen met boszicht op verschillende afstanden van het meer 50-160 m)
Vakantiehuis Eulennest in een complex met 11 vakantiehuisjes in blokhutstijl in het bos, aan het meer (huizen met boszicht op verschillende afstanden van het meer 50-160 m)
Rustig gelegen vakantiewoning in Templin
Vakantiewoning in het hart van Templin
Lichte vakantiewoning in de oude stad Templin. Het appartement ligt op ca. 200 m van het marktplein.
Klein appartement in het hart van Templin
Lichte vakantiewoning in de oude stad Templin. Het appartement ligt op ca. 200 m van het marktplein.
4-sterren **** Vakantiewoning
Hoogwaardige, nieuwe vakantiewoning direct aan de Templiner Stadtsee, eigen terras met uitzicht op het meer - en toch rustig gelegen.
Stijlvol wonen aan het meer met boot
Vakantiewoning met steiger, tuin en eigen boot direct in Lychen. Fantastisch uitzicht over de Nesselpfuhlsee en toch centraal gelegen.
Romantisch vakantiehuis direct aan de Templiner Stadtsee, een uitstekende plek om ook zonder auto vakantie te vieren. Uitzicht op het meer, zwembaai, steiger. Wandelpaden - direct voor de deur.
Duurzaam