5 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Guissény
Ruim, trad. House, gemoderniseerd, 3 km van het strand
Parterre: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(3 kookplaten, inductie), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, koel-/vriescombinatie)
Parterre: (open keuken(kookplaat(3 kookplaten, inductie), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer)
Parterre: (kitchenette(kookplaat(3 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie)
Mooi volledig uitgerust klein vakantiehuis aan het strand, ideaal voor 2 personen. Sauna en privé tuin.
Accommodaties in de buurt van Guissény
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Appartement aan zee en wandelpad !
Appartement in een prestigieus pand met zeezicht, eigen ingang, toegang tot de zee en de wandelroute
Zeer duurzaam
Nieuw gebouw op 150 meter van de zee
Huis, zee op 100 m, hond welkom !
Vakantiehuis in Landeda, 100 m zee en duinen. Omheinde tuin, hond welkom. Rust gegarandeerd.
Duurzaam
Les Mouettes, op slechts 50 meter van de zee
House, op slechts 50 meter van de zee, hoge hak toegang tot internet
Cottages Seafront te huur, hoge hak toegang tot internet
Ty Koz, op slechts 2,5 km van de zee
House, op slechts 2,5 km van de zee
TY COZ, Roscoff, 300m in de buurt longère Stranden
Zeer duurzaam
Lenn Ar Barrez is een volledig gerenoveerd, traditionele Bretonse stenen huis met uitzicht op zee en is gelegen op 300 meter van het strand. In een rustige locatie, omringd door velden
Nieuw vakantieappartement/studio voor 2 personen, in ons kleine vakantiecomplex. Wij hechten veel waarde aan rust en ontspanning. NIET GESCHIKT VOOR KINDEREN.
Gehuurd huis met uitzicht op de zee van IROISE, capaciteit 7 personen Tijdens de week van ZATERDAG tot ZATERDAG Uitzonderlijk uitzicht op de Molène Archipel en het eiland Ushant.
Vakantie met WIFI en voor gezinnen met kinderen/baby's
Ty ar Kersken is een gerenoveerde boerderij, gebouwd in 1877, gerenoveerd in 1995, in een fantastische, palm-schaduwrijke tuin afgesloten met een oude stenen muur.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Camaret-sur-Mer
Huis met zeezicht, 150m van het strand - zee, schiereiland Crozon Andere huizen te huur op onze homepage: