7 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Icod de Los Vinos
Accommodaties in de buurt van Icod de Los Vinos
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Droom finca alleen door de zee voor 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, grote tuin, SAT / TV, Wifi .. Experience. Uw vakantie op het zonnige eiland Tenerife
Dit mooie landhuis in het noorden met zwembad voor 4 personen met een grote tuin. Ervaar uw individuele vakantie aan zee, een vakantie die niet snel vergeten worden.
Vakantiehuis Finca Los Caballos
Mooie Finca alleen door de zee in een bananenplantage voor 4 personen. SAT / TV en internet beschikbaar. Vakantie en rust vanaf het begin. Geniet van uw vakantie!
Appartement La Pardela In een exclusieve locatie, 20 meter boven de zee, ideaal om te ontspannen, wandelen, vissen, groot zandstrand om de hoek, een eigen terras en een kleine tuin.
Vakantiehuis Finca Paraiso del Norte
Perfect gelegen luxe vakantiewoning in het noorden van Tenerife met een adembenemend uitzicht op de oceaan, afgelegen locatie, zwembad, SAT / TV en internet. Deze vakantie zal nog lang herinnerd worden.
Vakantiehuis met privé zwembad
Bungalow met zwembad aan de kust in een rustige locatie met een fantastisch uitzicht op zee. Ideaal om te ontspannen en de ziel bengelen.
Prachtige vakantie-Finca Carpe Diem met uitzicht op zee in een zeer idyllische omgeving in het noorden van Tenerife, omgeven door prachtige natuur en bergen. Grote tuin achter het huis. Plat dak.
TOP studio met balkon en tuin in het centrum van Puerto de la Cruz - Tenerife, keuken, airconditioning en GRATIS parkeerplaats voor de deur.
Zeer duurzaam
Appartement Playamar Romantico
Big Beach appartement in Puerto de la Cruz met 2 terrassen, 2 slaapkamers, geweldig uitzicht op zee, garage, ingebouwde kluis, een volledig uitgeruste keuken, een groot zwembad, vlakbij het strand
Huis en in het strand, met zwembad, fitnessruimte, barbecue, prachtig aangelegde grote cottage tuin, rustig gelegen,
Appartement in Noord-Tenerife- Puerto de la Cruz in de buurt van het Loro Parques in een rustige woonwijk. Het appartement heeft 2 slaapkamers, 1 badkamer, 1 keuken u. Woonkamer.
Het lichte vriendelijke appartement ligt op slechts twee minuten afstand van het strand en het zeebad Martianez. Zeezicht vanuit woonkamer en slaapkamer. groot dakterras.
Prachtige villa met prachtig uitzicht en prive verwarmd zwembad
Droom van een vakantiehuis met zwembad, 4 slaapkamers, satelliet-tv, internet, vaatwasser, uitzicht op zee. Vanaf hier heb je een prachtig uitzicht over de zee en het eiland La Gomera.