2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Korcula Stad
Moderne 5-BR Villa voor 10+1 met verwarmd zwe...
Moderne villa met 5 slaapkamers en zwembad met uitzicht op de prachtige baai van Kvarner.
Accommodaties in de buurt van Korcula town
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Privéhuis met airconditioning en twee slaapkamers met tweepersoonsbed voor een leuke familievakantie. Gratis WiFi. Parkeerplaats, barbecue, groot terras en tuin, strand op slechts 30m van het huis.
Appartementencomplex aan het einde van het schiereiland Peljesac, in een rustige omgeving. Er zijn 8 appartementen met 2 bedden en elk een extra bed, verdeeld over twee verdiepingen. Op de begane grond bevinden zich de gemeenschappelijke voorzieningen.
Apartments Vila Filipovic A1+2
Appartement begane grond voor 2-4 personen, 3 ***, 10m van het strand
Apartments Vila Filipovic A3+4
Appartement 1 bovenste verdieping, 4 pers., 3***, 10m van het strand
Apartment VilaFilipovic A5+6+7
Appartement 1+2OG, 4-8 pers., 3***, 10m van het strand
Vrijstaand huis in de buurt van het strand, huur per motorboot, rustige omgeving, tuin, barbecue, lucht, draadloos, satelliet-tv, beveiligde parkeerplaats. Kleine honden zijn toegestaan.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Zaostrog
Zeer duurzaam
Rustig vakantiehuis met 3 appartementen en 2 extra slaapkamers, met uitzicht op zee, draadloos internet, lucht, groot terras, barbecue en een parkeerplaats. Een mooi kiezelstrand voor kinderen!
Modern vakantiehuis boven de kust met verwarmd zwembad, tuin en speelruimte. Ideaal voor gezinnen met kinderen. Rustige ligging in de heuvels, drie slaapkamers.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Zivogosce
Duurzaam
Modern vakantiehuis met zwembad in Zaostrog, voor 2 personen met balkon, zeezicht, airconditioning & privézwembad – ideaal voor stellen & alleengaanden.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Zaostrog
Duurzaam