6 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Lusatia Lakeland
Onze mooie vakantiewoning, midden in de natuur, heet u van harte welkom. Wandelen, fietstochten, stedentrips of ontspannende uren aan het zwemmeer, er is voor elk wat wils!
Duurzaam
Vakantiehuis in het merengebied
Groot vakantiehuis met grote natuurlijke tuin midden in het mooie Lausitzer merengebied! Nog GEEN VERHUUR VOOR 2026!! (GEEN verhuur aan jeugdgroepen!)
Accommodaties in de buurt van Lausitzer Seenland
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Het Waldhof in het district Steinölsa is rustig gelegen in het natuurgebied "Hohe Dubrau" in het biosfeerreservaat Oberlausitzer Heide en Vijverlandschap, ideaal voor gezinnen met kinderen. Gezinnen met kinderen
Gewoon ontspannen - vakantie midden in de natuur
Pas gerenoveerd vrijstaand vakantiehuis in een omheind bosgebied, 200 m van het dorpscentrum, idyllisch rustig gelegen, panoramisch uitzicht, ideaal voor gezinnen met kinderen en hondenliefhebbers
gezellig; comfortabel; vakantiehuis voor max. 6 personen
Vakantiewoning aan de voet van de Landeskrone
Gezellig appartement in Görlitz Chrysanthemenweg 5, 02827 Görlitz
Gezellige vakantiewoning, mevrouw Graße Chrysantenweg 5, 02827 Görlitz
heldere vakantiewoning bij Bautzen voor 38€ objectprijs
Vakantieappartement Gezinsvakantie Görlitz
Dit appartement bevindt zich op de 2e verdieping in het oostelijke deel van het fabrieksgebouw, waar maximaal 6 personen comfortabel kunnen wonen.
Geniet van een ontspannen verblijf in een volledig gerenoveerd Umgebindehaus met blokhut. Hier bieden de natuurlijke bouwmaterialen (hout, leem) een zeer aangenaam leefklimaat.
Duurzaam
Vakantiehuis bij Picho Vakantiewoning
Het Haus am Picho verwelkomt u in een van de mooiste valleien van de Oberlausitz. Slechts 9 km van de stad Bautzen.
Bijzonder duurzaam
Vrijstaand vakwerkhuis met twee vakantiewoningen aan de Spree-fietsroute in de Oberlausitz bij de familie Wirth met buitenterras, zandbak, tafeltennistafel en schommel
Onze vakantiewoning is modern en stijlvol ingericht. Centraal gelegen, maar weg van het stadslawaai. Neem vakantie in een van de mooiste plaatsen in de Oberlausitz.
ATTENTIE CAR CHARGING STATION beschikbaar Gelegen op de zolder, kookgelegenheid aanwezig, extra bed voor 3e persoon mogelijk
Attentie: Auto oplaadstation beschikbaar Het appartement biedt een mooi uitgeruste keuken voor 5 personen. Extra bedden zijn mogelijk. Het woongedeelte bevindt zich op de begane grond, zie foto's!