2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Łukęcin
Accommodaties in de buurt van Łukęcin
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
We staan te popelen om uw vakantie zo aangenaam mogelijk te maken en te zorgen voor een huis jaarlijks te huren voor een gezin van 6 bij.
Ferienwohnung Spadochroniarzy 4
Het appartement bevindt zich in de kuststad Dziwnów in de woonwijk Spadochroniarzy. De ligging van het appartement zorgt voor rust en nabijheid tot het strand.
Nieuw vakantiehuis chillout baltic, 95m², 6 personen, 3 slaapkamers, tuin, 400m van het strand, strandpakket, Pobierowo Rewal aan de Poolse Oostzee
Zeer duurzaam
Niczonów nr 1: ruim vakantiehuis Niczonów, gemeente Karnice (180 m², 5 kamers, maximaal 10 personen)
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dziwnow
Villa LUX Luis in Dziwnow aan de Poolse Oostzee, 98m² woonoppervlakte, ruimte voor 8 personen 3 slaapkamers - SLECHTS 3 MINUTEN NAAR HET STRAND
Het appartement is gelegen in de kuststad Międzywodzie in het wooncomplex Little Laguna. De locatie van het appartement zorgt voor rust en nabijheid van het strand.
Martynka in Niechorze is een complex van grote, twee verdiepingen tellende huisjes voor 5 personen, gelegen in een rustig deel van de stad, op 450 m afstand van het brede, zandstrand.
Uitzicht op het water, nieuw huis met groot terras