86 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in het midden van het Zwarte Woud
Mooie vakantiewoning in het vakantiedorp Öfingen voor 4 personen en 1 klein kind /WLAN/SMART-TV/3WeltenCard inclusief/allergievriendelijk- GEEN huisdieren mogelijk
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dietingen
Sierlijk, klein huisje dat met veel oog voor detail is gerenoveerd. Met eigen omheinde tuin en mogelijkheid om te barbecueën. Eigen biologische tuin en eieren direct bij het huis.
3 prachtige vakantiehuizen aan de rand van het Zwarte Woud.
Zeer duurzaam
Fantastische vakantiewoning met ruimte voor maximaal 6 personen. Infrarood sauna, WiFi, 2 TV's, fantastisch uitzicht, 100% groene stroom
Duurzaam
Villa Leni aan het Hasenpfad 79
Vakantiehuis met fantastisch ver uitzicht in het vakantiedorp Bad Dürrheim-Öfingen in het Zwarte Woud
-15% Korting 20-09-2025 - 17-10-2025
Zeer duurzaam
Biologische boerderij Buchholz
Vakantiehuis met 4 vakantiewoningen barrièrevrij aan de rand van het bos
Zeer duurzaam
Vakantiehuis - Müllerbauernhof
Vakantiewoningen in het Zwarte Woud op de boerderij Müller op een geïsoleerde locatie zonder doorgaand verkeer, puur natuur. 3 slaapkamers voor 2 - 6 personen Vakantiewoning van 12.07. - 16.07.22 gratis
Zeer duurzaam
Chalet Bergweide in het Nationaal Park
Vrijstaand 4-sterren-vakantiehuis op groot, zonnig heuvelperceel voor alleengebruik. Fantastisch gelegen aan het nationale park. Max. 5 pers, glasvezel internet, honden toegestaan!
Zeer duurzaam
Vakantiehuis voor alleengebruik voor 2 - 6 personen in een afgelegen locatie zonder doorgaand verkeer. 3 slaapkamers, op idyllische rustige panoramische locatie, + 2 grote vakantiewoningen voor 2-7 personen
Duurzaam
Het appartement heeft 1 slaapkamer met douche/WC, woonkamer met slaapbank, balkon, keuken met kleine eethoek, satelliet TV en WiFi. Een kinderreisbedje is op aanvraag beschikbaar.
De Vogtshof is omgeven door een romantische tuin van ca. 800 m², waar van het voorjaar tot het begin van de winter de mooiste rozen bloeien.
-10% Korting 07-09-2025 - 22-12-2026
Bent u op zoek naar rust en ontspanning in de natuur? Een ontsnapping uit het dagelijkse leven? Dan bent u bij ons aan het juiste adres, want ons vakantiehuis nodigt u uit voor een droomvakantie.
Het vakantiehuis heeft een woonoppervlakte van 330 m² en is idyllisch gelegen op een terrein van 10.000 m² met een eigen bron en vele fruitbomen.
Duurzaam
Vakantiewoning UrlaubsReich in Friesenheim, Zwarte Woud: 100m², 5 personen, 3 slaapkamers, complete keuken, badkamer met bad en douche.
Comfortabele, zonnige vakantiewoning met 76 m² op de tuinverdieping van een vrijstaand huis. - Beoordeeld op 4 sterren door de DTV - Niet-roken appartement, huisdieren op aanvraag, parkeerplaats op de binnenplaats,
Bijzonder duurzaam
!!!Charmant vakantiehuis met adembenemend uitzicht!!! ***Vakantie zonder bijkomende kosten***
-10% Korting 08-09-2025 - 18-09-2025
Duurzaam
3 prachtige vakantiehuizen aan de rand van het Zwarte Woud
Zeer duurzaam
"Uw vakantie begint hier"! Smaakvol ingerichte vakantiewoning bekroond met 4 DtV-sterren, 2 slaapkamers en buitenterras met speeltuin.
Vakantiehuis met rieten dak, afgelegen in het Zwarte Woud, ver uitzicht, pure ontspanning, absoluut rustig gelegen, 100 m² woonoppervlak, max. capaciteit: 2 personen.
Het appartement heeft 2 slaapkamers met aparte douche/wc, woonkamer met slaapbank, balkon, keuken, eethoek, satelliet-tv en WiFi. 1 kinderbedje is beschikbaar.
voor 2 tot 8 personen, gemeubileerd groot terras met toegang tot weilanden en wandelpaden, dieren toegestaan, winkelmogelijkheden, wandelen, fietsen, skiën, Solemar-Europa's oudste
Uitzicht op de Vogezen in een afgelegen locatie
Vakantiehuis Vogesenblick op een afgelegen locatie: iets bijzonders voor natuurliefhebbers - geschikt voor alle seizoenen: Zomerterras, herfstwandelingen, gezellige warme tegelkachel in de winter
Vakantiehuis Zwarte Woud in Öfingen
Mooi vakantiehuis met aansprekende stijl, moderne badkamer en ver uitzicht op rustige locatie
1 vakantiewoning *** Neem een kijkje op onze homepage waar u onze grote boerderij kunt zien. Verwarming met houtsnippers, hout uit eigen bos, Eigen bron. Minimum boeking 3 nachten