5 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Rab (Stad)
Appartement te huur in een familiehuis, op de tweede verdieping. Beschikbaar voor 6+1 personen. Ruim, zonnig en licht appartement met grote openslaande deuren naar een terras met uitzicht op zee.
HANNI, voor 4 Pers. Uitzicht op de zee, WIFI
Zeer comfortabel appartement met lucht, risiege terras met oude stad, de haven en uitzicht op zee, tuin met barbecue. 2 slaapkamers, 3 douche-wc, woonkamer, eetkeuken. Strand 350 m.
Rab Oude Stad - Vakantiewoning Vakantiewoning voor 6 personen groot terras met een prachtig uitzicht op de zee 3 tweepersoonskamers 2 badkamers Grote keuken met eetkamer SatTV Airconditioning
Appartementen 60 m van de zee, Supetarska Draga, Eiland Rab
Accommodaties in de buurt van Rab (town)
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Appartement Rab Rab - VILLA MARIS, voor 2 - 4 - 6 personen
Apart / 4 Katia, 50m van het zandstrand
Uw thuis aan zee: Mooie comfortabele woning voor 4 pers. Eigen ingang, terras, tuin & barbecue. Airconditioning, draadloos internet. Huisdieren welkom.
Duurzaam
Appartement met een prachtig uitzicht op zee, uitstekend voor een familievakantie of een romantische vakantie met zijn tweeën.
Duurzaam
Charming Apart MariLavanda, 4 pers.
Ontworpen voor veeleisende gasten: Grote, mooie flat, stijlvol ingericht in een mariene rustieke geest met talrijke kleine accenten. All-inclusive voor online werk.
Duurzaam
Apart / 6 *** MAJA, zee, lucht.
Grote, goed ingericht mooi appartement met 3 slaapkamers, terras, 80 meter van het strand, barbecue, tuin, boot aanmeren op aanvraag, airconditioning, rustig, gratis WIFI. Kinderen zijn welkom.
Duurzaam
Twee ruime en comfortabele appartementen met 3 slaapkamers, een groot balkon, in de buurt van het strand, voor 2-6 personen
Twee ruime en comfortabele appartementen met 3 slaapkamers, een groot balkon, in de buurt van het strand, voor 2-6 personen
Studio voor 2 personen en appartement voor 4 tot 5 pers. Airconditioning, draadloos internet, satelliet-tv, terras met uitzicht op zee., Tuin, 2 grills, buitendouche. slechts 200 m van het strand. Rustige locatie.
Apat &Studios ANKA , KLIMA, WIFI,
Direct aan zee: 1 Apart **** voor 6 pers. ; 2 Apart elk voor 4 pers. & 2 Apart-Studios elk voor 2 pers. airco, balkon zeezicht, WLAN internet. Ligplaatsen voor boten & huisdieren op aanvraag.
Zigo Apartments bieden accommodatie geschikt voor een familievakantie in comfortabele en moderne appartementen. Ons huis is gelegen in Barbat.
Appartementen Branka en Robert
Drie appartementen (4 + 2, 4 +. 2 2 + 1) met airconditioning en Wi-Fi gratis, grill en Haustüre toegestaan
Appartement Nina 5 in Barbat, max. 4 personen, dichtbij het strand.
Appartementencomplex Angela / Pool
Appartementen met zwembad (Bungalow) Overdekt terras met zitje bij het zwembad, ligstoelen, parasols, een fitnessruimte, barbecue, grote tuin, privé-parkeerplaats