6 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Valbandon
Petra 3e in de buurt van het strand
Appartement 2 + 1 vlakbij het strand 400 m op de 1e verdieping, tuin, internet Wlan, Sattv, barbecue, parkeerplaats, kindvriendelijk.
Orange appartement, ideaal voor een onvergetelijke vakantie met het gezin.
N.37 (6 + 0) 600 m van het kiezelstrand
Mooi en ruim appartement met een groot overdekt terras en omheinde tuin. Ideaal voor een vakantie met het gezin.
Accommodaties in de buurt van Valbandon
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
PETRA in de buurt van het strand Valbandon
Twee appartementen met 2 + 2 in de buurt van het strand 400 meter in de vloer met tuin, internet, satelliet TV, barbecue, parkeerplaats, kindvriendelijk.
TEA voor 4-5 met wi-fi en klimaat
Ideaal voor koppels en gezinnen: appartement op de begane grond met terras, tuin, wifi, airconditioning en alle comfort. Alles in de buurt, strand op loopafstand bereikbaar.
Het appartement is nieuw en zeer comfortabel, in een rustige omgeving met een grote tuin. Perfect voor een ontspannen vakantie.
Appartement N.18 (4 + 1) 150 m van het strand
Mooi appartement, op slechts 150 meter van het kiezelstrand
N.39 (4 + 1) rustige omgeving met tuin
Nieuw en ontspannen vakantie appartement in een rustige omgeving met een tuin. Slechts 400 meter van het kiezelstrand.
N.5 (4 + 2) 100 m van het kiezelstrand
Dit prachtige appartement ligt op een toplocatie, op slechts 100 meter van het kiezelstrand, met een prachtig uitzicht op zee. Het heeft 3 terrassen (2 met een prachtig uitzicht op zee).
N.2 (6 + 1) 100 m van het kiezelstrand
Dit prachtige appartement ligt op een toplocatie, op slechts 100 meter van het kiezelstrand, met een prachtig uitzicht op zee. Het is ruim en comfortabel voor een groot gezin.
Neues Ferienhaus in ruhiger Lage
-15% Korting 13-09-2025 - 31-10-2025
G35 uitzicht op zee 100 m van het kiezelstrand
Mooi nieuw appartement met een prachtig uitzicht op zee, op slechts 100 meter van het kiezelstrand en op 300 m van het centrum.
House 5 m van het kiezelstrand
House 5 m van het strand, met een fantastisch uitzicht op zee