39 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Waren (Müritz)
MOHNBLUME met 2 slaapkamers. - Terras
Zonnige 3-kamerwoning met 2 slaapkamers en terras direct in Waren. Dicht bij de haven, de oude stad, het water en het badstrand. Met parkeerplaats.
20% Last minute 23-09-2026 - 30-09-2026
Vakantiewoning aan de Müritz met WLAN
Feel-good ambiance aan de Müritz voor maximaal 10 personen; parkeerplaats DIRECT BIJ HET HUIS, gratis Müritz-strand op 1 minuut lopen met grote ligweide, centrum in 800 m !!!!
Een warm welkom! Ons mooie, moderne vakantiehuis is nieuw gebouwd en heeft een rustige, vrijstaande ligging. Het staat tot uw beschikking.
Mooi en voordelig appartement in het hart van Waren voor max. 6 personen. Harmonisch met 2 grote slaapkamers, centraal gelegen dicht bij de haven, de oude stad en het water. Parkeerplaats.
10% Last minute 23-09-2026 - 30-09-2026
Comfortabel & modern vakantiehuis voor 4 personen, aan de rand van Waren Müritz met overdekt terras & WLAN
10% Actie 26-09-2026 - 30-09-2026
Ons vakantiehuis is eind 2015 opgeleverd en ligt in een van de mooie zijstraten, direct in het historische oude centrum van Waren op 120m van de stadshaven.
Fewo: 71 m² 1 woonk. met SatTV, 2 slaapkamers met tweepersoonsbedden (één met mog. bijzetbed), badkamer met bad en douchemog. in het bad (staand), 1 keuken, WLAN, wallbox
TOSCANA met balkon direct in Waren
"Toscana" met 2 slaapkamers. Edel en gezellig in het hart van Waren - balkon, veranda-galerij, parkeerplaats. Comfortabel en harmonieus. Dicht bij het water - strand, haven, oude stad.
20% Last minute 23-09-2026 - 30-09-2026
Vakantiehuis - Aan de oever van het meer -
Zeer mooie vakantiewoningen in de onmiddellijke nabijheid van het badstrand en de jachthaven. Met een groot terras of balkon op het zuiden, tuin en barbecue, nodigt het u uit om te ontspannen!
10% Last minute 23-09-2026 - 26-09-2026
2-kamer appartement ROTE ROSE met 1 slaapkamer voor 2-4 personen direct in Waren. Dicht bij de haven, de oude stad en het water.
2 kamer appartement WEIßE ROSE met 1 slaapkamer en terras direct in Waren op centrale locatie. Dicht bij de haven, de oude stad en het strand. Met parkeerplaats.
5% Vroeg 18-09-2027 - 23-09-2028
2 balkons en uitzicht op het meer !!!!!
Zeer mooie vakantiewoningen met 2 balkons en uitzicht op het meer, op de begane grond met balkon en terras of in het mooie nieuwe bijgebouw in het groen.
Fewo aan de rand van de historische binnenstad. Accommodatie met hoog comfort - Hoogwaardige totale uitrusting - 2 slaapkamers, wifi, wallbox, parkeerplaats
Geniet van uw vakantie in een liefdevol ingerichte vakantiewoning. Genesteld in een bloementuin kunt u tot rust komen op het terras of bij de vijver.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Waren (Müritz)
Direct aan de oever van de Müritz bevindt zich het vakantiehuis met souterrain-app. 55 m² voor 3 pers., parterre-app. 65 m² voor 4 pers., bovenverdieping-app. 70 m² voor 2 pers., prijzen per appartement.
Balkon in günstiger Lage in Waren
Strandhaus Müritzblick 36 EG-Woh,
Strandhuis in Röbel direct aan de oever van de Müritz, beganegrondwoning 65 m² (twee slaapkamers).
Rustig strandhuisje op 25 m van het strand met uitzicht op het meer
10% Last minute
Appartement Müritzblick, Am Seeufer 26c
Lichte vakantiewoning met hoekbalkon. Alle kamers hebben uitzicht op de Müritz. Parkeerplaats inbegrepen, fietsen kunnen worden afgesloten in de kelder.
Falkenhäger Höh in Waren (Müritz)
Vakantieappartement Falkenhäger Höh in Waren (Müritz), 48m², max. 4 personen, 2 kamers.
Am Tiefwarensee mit Boot in Waren
Vakantiehuis met groot overdekt terras direct aan de Tiefwarensee op een groot perceel aan het water voor maximaal 4 personen. Inclusief roeiboot en zwemsteiger. 2 huisdieren toegestaan op aanvraag.