124 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Wittmund & omgeving
Vakantiewoning in Esens-Holtgast: 52m² vakantiewoning voor max. 3 personen. Rustige ligging (doodlopende straat) en geen toeristenbelasting. Kustbadplaatsen zijn snel bereikbaar met de fiets of auto op 300 m. Bakker.
Comfortabel ingericht rijtjeshuis, 86m² met terras voor 2 tot 6 personen, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het huis is volledig uitgerust, met WiFi.
HAusZeit -Captain's House on the Harle
Top locatie - top beoordelingen. In ons in 1996 herbouwde kapiteinshuis kijkt u niet naar het volgende vakantiehuis. Boek nu uw uitstapje naar de Noordzee.
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning Höfner aan de Noordzee
Vakantiewoningen aan de Noordzee in Esens-Bensersiel in Oost-Friesland. Volledig gemeubileerde vakantiewoningen, rustig gelegen. Alle toeristische voorzieningen zijn in de buurt.
De moderne vakantiewoning is ongeveer 54m² groot en biedt plaats aan twee volwassenen en twee kinderen. U woont direct aan de poorten van Esens, Bensersiel en Dornumersiel.
Duurzaam
Vakantiewoning in het Friese Huis
Vakantiewoning in het Friese Huis een gezellige vakantiewoning waar u alles snel kunt bereiken. in de winter met open haard Overdekt terras.
Ferienwohnung C Familie Höfner
Vakantieappartement C Familie Höfner in Esens aan de Noordzee in Oost-Friesland. Vakantieappartement aan de Noordzee in Oost-Friesland. Volledig ingerichte vakantieappartementen op een rustige locatie.
Vakantiehuis Muschelstuv max. 5 pers
Vakantiehuis tot 5 personen aan de Noordzee, rustig maar centraal gelegen, 4 fietsen en WLAN gratis tijdens uw verblijf Geschikt voor mensen met een allergie
Duurzaam
Ferienwohnung B Familie Höfner an der Nordsee in Ostfriesland
Vakantieappartement B Familie Höfner in Esens aan de Noordzee, Oost-Friesland.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Bensersiel
Comfortabel appartement voor 2-4 personen, Noordzee kuuroord Bensersiel met ruime woon-eetruimte en grote moderne keuken, 2 slaapkamers, douche met wc, balkon met strandstoel, parkeerplek in ondergrondse garage en liften.
Duurzaam
Vakantiehuis met tuin en strandstoel, 2 slaapkamers, WLAN, niet-rokers, allergievriendelijk, daarom geen huisdieren toegestaan, eigen parkeerplaatsen, tuinhuisje
Huis bij de vuurtoren vakantiewoningen
Goedemorgen, lieve gasten! Welkom in het huis bij de vuurtoren! Ons huis "Haus am Leuchtturm - Ferienwohnungen" ligt op een toplocatie: ca. 80 meter van de dijk & haven.
NOORDS - PUUR - VAKANTIE VIEREN Moderne en comfortabele 3-kamer vakantiewoning op de begane grond op een centrale locatie voor een ontspannen verblijf in een geweldige omgeving.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis met tuin voor 4 personen. WiFi, niet-rokers, allergievriendelijk, dus geen huisdieren toegestaan. Halfvrijstaand huis, garage, einde van doodlopende straat
Appartement Möwe 72m² -Carolinensiel
Ontspan en geniet van de zeelucht - dat kan bij ons! Modern gerenoveerd, gezellig+kindvriendelijk! 2 terrassen, 72m², 2 slaapkamers, gratis wifi,
4 sterren vakantiewoning aan de oude dijk voor 2 personen, balkon. Incl. beddengoed, handdoeken, WLAN, telefoon met flat, Thermomix, Sodastream, senioren- en allergievriendelijk
Een liefdevol verbouwde boerderij bestaat uit 4 volledig ingerichte vakantiewoningen, waarvan 1 tweepersoonskamer.
Comfortabel, kindvriendelijk appartement, telefoon en W-Lan gratis
Vakantiewoning in het Friese Huis
Gezellige flat, in de slaapkamer staat een tweepersoonsbed en het 3 persoonsbed staat in een alkoof, wat kinderen leuk vinden, in de woonkamer staat een slaapbank.
Modern en gezellig vakantiehuis in Harlesiel voor 2-5 personen. Het vakantiehuis ligt dicht bij de Friedrichschleuße en achter de dijk van Harlesiel.
-10% Korting 30-08-2025 - 27-09-2025
Duurzaam