Vakantieappartementen en huizen in Bunde
Accommodaties in de buurt van Bunde
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
gerenoveerd in 2016 en volledig nieuw, ingericht naar een hoge standaard en met aandacht voor detail. Een terras met tuin en een parkeerplaats voor het huis maken het gevoel van welzijn compleet.
gerenoveerd in 2015 en volledig nieuw, ingericht naar een hoge standaard en met aandacht voor detail. Een houten terras met tuin en een parkeerplaats voor het huis maken het gevoel van welzijn compleet.
Vakantiewoning Möhlenkieker Ditzum
De vakantiewoning bevindt zich op de begane grond en biedt vanuit de woon- en eetkamer direct uitzicht op de Ditzumer Mühle. De slaapkamers en de doucheruimte bevinden zich op de bovenverdieping.
Duurzaam
Het pas gerenoveerde appartement bevindt zich op de begane grond en heeft 68m2, Tuin is omheind, huisdier toegestaan ! Wifi, verkeersluwe straat.
Gezellig vakantiehuis achter de dijk in Emden /Ostfriesland. Accommodatie voor maximaal 6 personen. Met terras en grote tuin. Huisdieren zijn in overleg toegestaan.
Duurzaam
Rustige ruime vakantiewoning met grote tuin
Rustige ruime vakantiewoning met grote tuin
Historisch schip in een romantische haven
Vakantiehuis Richarz in Weener, Oost-Friesland, met 82 m^2 woonoppervlakte, 3 kamers, voor 5 personen.
Vakantiehuis Spatz -Leer Oost-Friesland
Het vakantiehuis "Spatz" 90m² is een vrijstaand huis voor maximaal 6 personen met tuin en terras. Het is gelegen in de stad Leer, district Heisfelde en werd gerenoveerd in 2017.
Duurzaam
Vakantiewoning-Loga, Lindemann
Vakantie in Leer - Toegangspoort tot Oost-Friesland -.. 2 prachtige vakantiewoningen in Leer/Oost-Friesland met alles wat uw hartje begeert. Tuin om te spelen, te barbecueën en te ontspannen
Duurzaam
Vakantiehuis in Oost-Friesland -Moormerland, vlakbij de stad Leer_ drempelvrij, afgelegen ligging, gezinsvriendelijk, gezellig ingericht, half omheinde tuin, dieren welkom,
Duurzaam