Vakantieappartementen en huizen in Groß Schacksdorf-Simmersdorf
Accommodaties in de buurt van Groß Schacksdorf-Simmersdorf
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
rustige zwem-, fiets- & wandelvakantie op een FARM met kleine dieren voor gezinnen, alleenstaanden & senioren grote tuin, zwemvijver (zwembad), WLAN ligweide, sportfaciliteiten
Duurzaam
Ferienhaus am Waldsee in Groß Düben biedt ruimte aan 5 personen in een woonkamer, 2 slaapkamers, 1 badkamer, een keuken en een hal op 85 m².
Vakantiewoning in een vrijstaand huis met dakterras in de buurt van Kromlauer en Muskauer Park, Muskauer Faltenbogen Nochtener Findlingspark, vele fietspaden en zwemmeren.
Modern feel-good huis in de prachtige Oberlausitz
Vakantiehuis in Groß Oßnig op een groot driezijdig boerderij- en natuurperceel in de buurt van de Sprembergstuwdam
Ferienwohnung am Tannenwäldchen
Van harte welkom in het vakantieappartement am Tannenwäldchen in Dissen-Striesow, ca. 48 m². Eigen perceel.
Duurzaam
Solide gebouwd vakantiehuis in landhuisstijl met feelgood karakter (bouwjaar 2020)
Vakantiehuis in het merengebied
Groot vakantiehuis met grote natuurlijke tuin midden in het prachtige Lausitzer merengebied! NOG GEEN VERHUUR / RESERVERING 2023!!! (GEEN verhuur aan jeugdgroepen!)
Juli's vakantiehuis in het Spreewald biedt plaats aan maximaal 8 personen (6 volwassenen en 2 kinderen) op 2 verdiepingen met een eigen terras en gebruik van de tuin.
Vakantiehuis Raab in het Spreewald
Vakantiehuis in het mooie Spreewald op een rustige locatie op een groot omheind terrein
Duurzaam
geweldige accommodatie voor 2 gezinnen 8P
Vakantiehuis voor privégebruik met 4 slaapkamers en een grote tuin met trampoline en voetbaldoel Het huis is in het voorjaar van 2022 grondig gerenoveerd.
Duurzaam
Großräumige Ferienwohnung im Spreewald
Huur ruime barrièrevrije vakantiewoning in het biosfeerreservaat Spreewald - Woonkamer - Keuken met eethoek - Badkamer met douche en slaapkamer - Hal met extra eethoek
De woning ligt direct aan het meer van Gräbendorf in een natuurlijke omgeving met uitzicht op het meer en het vogeleiland. met 40m², plaats voor 6 personen met 2 kamers
Zeer duurzaam