Vakantieappartementen en huizen in Kasnevitz
Modern vakantiehuis bij Putbus met grote tuin en open haard. Vakantie met hond en kind
Zeer duurzaam
Bouw & Circuswagen in de Tuin Idylle
Oud huisje met bouw & circuswagens in de tuin idylle voor jong & oud een geweldige ervaring. Dieren toegestaan! neem telefonisch contact met mij op om te informeren naar vrije tijden :-)
Vakantie met hond, eigendom volledig omheind, alleen gebruik door de huurders van het huis
Accommodaties in de buurt van Kasnevitz
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Groot comfortabel vakantiehuis op Rügen in Putbus. maximaal 8 personen (6 personen standaardbezetting + 2 gasten extra á 10 € per persoon) Vakantie met maximaal 1 hond mogelijk
Exclusieve vakantiewoning met rieten dak, vrijstaand, gezinsvriendelijk, houtkachel, sauna met lichttherapie en ontspanningsruimte, fantastisch uitzicht op de Greifswaldse Bodden.
Exclusieve vakantiewoning met rieten dak, vrijstaand, gezinsvriendelijk, houtkachel, sauna met lichttherapie en ontspanningsruimte, fantastisch uitzicht op de Greifswaldse Bodden.
Vakantiewoning op het eiland Rügen tot 2 personen met maximaal 2 extra bedden
Zeer duurzaam
Herbouwde driehoeksboerderij (vroeger de locatie voor de Heimatfilm "Die Heiden von Kummerow")
3 exclusieve vakantiehuizen op een idyllische locatie
Comfortabel halfvrijstaand huis onder riet op een groot perceel aan het water op het eiland Rügen. Boekbaar ondanks Corona-crisis met uitgebreide omboekingsmogelijkheid.
In 2016 voltooid 200 vierkante meter vakantiehuis met 4 slaapkamers, een kinderkamer, keuken-woonkamer en gelijkvloerse badkamers met sauna
Vakantiehuis Zur Schoritzer Wiek
Welkom in het vrijstaande vakantiehuis "Zur Schoritzer Wiek". Geniet van het vrije uitzicht op water en natuur vanuit de ruime woonkamer!
Neem een adempauze van het dagelijks leven! Het vakantiehuis is rustig en idyllisch gelegen. Uitgezonderd van het massatoerisme ligt het in het gebied met de meeste zonuren van het hele land.
Zeer duurzaam
4**** rietgedekte woning met sauna en open haard
Ruim en comfortabel 4****star huis met rieten dak, weg van het massatoerisme, uitzicht op het water, met open haard & sauna voor maximaal 8 personen, 4 slaapkamers, 2 badkamers, WLAN
Gezellig rietgedekt huis Eibe 1
Rieten dak vakantiehuis met open haard en sauna voor maximaal 8 personen. Slaapkamer en drempelloze douche op de begane grond. 2 slaapkamers, bad met sauna op de bovenverdieping, zolder met 2 bedden
Zeer duurzaam
Rieten dak huis met wpool& sauna open haard
ruim en comfortabel huis met rieten dak, weg van het massatoerisme met sauna, verwarmde whirlpool en open haard voor maximaal 8 personen, 4 slaapkamers, 2 badkamers en WLAN
Rustig en centraal gelegen vakantiehuis voor 4-6 personen met tuin, barbecue, trampoline, tafelvoetbal, spelletjes. Bos en attracties op loopafstand. Zeer geschikt voor gezinnen.
Duurzaam