Vakantieappartementen en huizen in Klink
Accommodaties in de buurt van Klink
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
rustig gelegen groot appartement nabij het centrum
Duurzaam
Vakantiehuis Gehrmanns Auszeit
Nieuw gebouwd vakantiehuis (2020) voor maximaal 4 personen. Het is ca. 200 m naar de Müritz.
Duurzaam
Vakantiewoning aan de Müritz met WLAN
Feel-good ambiance aan de Müritz voor maximaal 10 personen; parkeerplaats DIRECT BIJ HET HUIS, gratis Müritz-strand op 1 minuut lopen met grote ligweide, centrum in 800 m !!!!
2 balkons en uitzicht op het meer !!!!!
Zeer mooie vakantiewoningen met 2 balkons en uitzicht op het meer, op de begane grond met balkon en terras of in het mooie nieuwe bijgebouw in het groen.
Duurzaam
Vakantiehuis - Aan de oever van het meer -
Zeer mooie vakantiewoningen in de onmiddellijke nabijheid van het badstrand en de jachthaven. Met een groot terras of balkon op het zuiden, tuin en barbecue, nodigt het u uit om te ontspannen!
Duurzaam
Fewo aan de rand van de historische binnenstad. Accommodatie met hoog comfort - Hoogwaardige totale uitrusting - 2 slaapkamers, wifi, wallbox, parkeerplaats
Bijzonder duurzaam
Ons vakantiehuis is eind 2015 opgeleverd en ligt in een van de mooie zijstraten, direct in het historische oude centrum van Waren op 120m van de stadshaven.
Fewo: 71 m² 1 woonk. met SatTV, 2 slaapkamers met tweepersoonsbedden (één met mog. bijzetbed), badkamer met bad en douchemog. in het bad (staand), 1 keuken, WLAN, wallbox
Bijzonder duurzaam
TOSCANA met balkon direct in Waren
"Toscana" met 2 slaapkamers. Edel en gezellig in het hart van Waren - balkon, veranda-galerij, parkeerplaats. Comfortabel en harmonieus. Dicht bij het water - strand, haven, oude stad.
Een warm welkom! Ons mooie, moderne vakantiehuis is nieuw gebouwd en heeft een rustige, vrijstaande ligging. Het staat tot uw beschikking.
Mooi en voordelig appartement in het hart van Waren voor max. 6 personen. Harmonisch met 2 grote slaapkamers, centraal gelegen dicht bij de haven, de oude stad en het water. Parkeerplaats.
Duurzaam
10% Last minute 15-03-2026 - 31-03-2026
MOHNBLUME met 2 slaapkamers. - Terras
Zonnige 3-kamerwoning met 2 slaapkamers en terras direct in Waren. Dicht bij de haven, de oude stad, het water en het badstrand. Met parkeerplaats.
Duurzaam
5% Actie 15-03-2026 - 12-04-2026
Geniet van uw vakantie in een liefdevol ingerichte vakantiewoning. Genesteld in een bloementuin kunt u tot rust komen op het terras of bij de vijver.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis op een helling voor maximaal 6 personen met drie slaapkamers, twee badkamers. Drie terrassen in de bloementuin. Houtkachel voor gezellige winterdagen. Barbecue voor gezellige avonden.
♥ Uitzicht op het kasteelpark, whirlpool in de tuin, sauna, fitnessruimte, gashaard, SKY, VDSL internet, 2 babyreisbedjes, beddengoed en handdoekensets gratis
Zeer duurzaam