Vakantieappartementen en huizen in Kollmar
Vakantiewoning aan de Elbedijk
Vakantiewoning direct aan de Elbe dijk. Rustig gelegen 4-sterren vakantiewoning voor 2 personen met een prachtig uitzicht op velden en zeeschepen.
Accommodaties in de buurt van Kollmar
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gun uzelf een beetje geluk, want niet alleen Fortuna uit Glückstadt, maar ook de schoorsteenveger, die zijn kantoor op de begane grond heeft, begeleidt uw vakantie.
Vakantiewoningen in het midden van een oude biologische fruitboerderij
Vakantiewoningen op een rustige maar ook centrale locatie in de buurt van Kollmar en Glückstadt aan de Elbe. Hier vindt u talrijke lokale recreatiemogelijkheden.
U zoekt een vakantiewoning, meerdere vakantiewoningen in het Alte Land op het Elbe-eiland Krautsand op slechts 500 m van het zandstrand van de Elbe, dan bent u bij ons aan het juiste adres.
Huisje met rieten dak aan het meer in Kehdingen Land / Altes Land
Het "Ferienhaus im Obstgarten" is gelegen in het "Feriendorf" Altes Land" direct aan de Elbe in Hollern-Twielenfleth
Het appelhuis is prachtig gelegen in een oude appelboomgaard en heeft korte afstanden tot de dijk via een eigen brug.
Zeer duurzaam
15% Actie 13-01-2026 - 13-03-2026
Vakantiehuis Taunus in Hollern-Twielenfleth, Nedersaksen, 50m² voor maximaal 5 personen, 2 kamers.
Ons liefdevol ingerichte, barrièrevrije vakantiehuis met een grote tuin te midden van boomgaarden aan de Elbe belooft een ontspannen tijd.
15% Actie 13-01-2026 - 31-03-2026
Welkom in onze nieuw ingerichte vakantiewoning. We kijken ernaar uit om u als onze gasten te verwelkomen.
Gut Neuhof: 170 m² vakantiewoning in Oederquart, 2 slaapkamers, 2 badkamers, plaats voor maximaal 4 personen.
Duurzaam
vrijstaand huis van 240 vierkante meter op 2 verdiepingen met groot terras en tuin met uitzicht op de uitgestrekte weilanden, 7 slaapkamers en 2 badkamers. Elbe strand & Noordzee
Duurzaam
Exclusief "Altes Landhaus Oste"8- 10
Ook bij "Corona" landhuis voor 8-10 personen, 3 aparte eenheden met 3 ingangen voor 3 gezinnen. Zwembad, strand & zee in het groen & rust, houtkachel
Bijzonder duurzaam
Oste-Anker Kaminofen u. Sauna,
Ontspanning in een vakantieoord op een rustige locatie. Vakantiehuis met veel voordelen. Contactloos in- en uitchecken gewenst. Noordzee-regio in het district Cuxhaven.
Duurzaam