Vakantieappartementen en huizen op locatie
Stijlvol 5-sterren Ackerbürgerhaus (DTV) met hotelcomfort, ook ideaal voor korte vakanties en gezinnen. Boekbaar vanaf twee nachten. Korting vanaf 5 nachten.
Accommodaties in de buurt van Lage
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ferienwohnung Uelsen in Niedersachsen: 113 m², 3 kamers, plaats voor maximaal 6 personen.
Vakantiechalet in Twente (NL) voor maximaal 5 personen – rust, natuur & nabijheid van het Springendal en Ootmarsum
1 - 5 personen Huisdieren welkom Grote, prachtig ingegroeide tuin Terras op het zuiden en westen 3 slaapkamers, 1 badkamer met douche en WC, 1 aparte WC
Duurzaam
Samen ontspannen in het groen? Verblijf in de Glamfield Lodge met hottub voor 6 personen bij Wilsumer Berge.
Word wakker met vogels en zon – geniet van de natuur en ontspanning!
Prachtige woning van alle gemakken voorzien!
Prachtig uitzicht met terras op het zuiden
Geniet van wellness in een luxe 6 persoons lodge middenin de natuur in Wilsum!
Het échte Back-to-Nature gevoel met het comfort van nu.
Stijlvolle lodge met een duurzaam karakter.
Prachtig uitzicht met terras op het zuiden
Geniet van een ontspannende ervaring in een ecologische woning met hottub, sauna en beschutte ligging. Het sedumdak zorgt voor een natuurlijke uitstraling en duurzame isolatie.
Kamperen, maar met de luxe van thuis? Verblijf in een Glamfield Lodge Premium met hottub voor 4 personen bij Wilsumer Berge.
Ervaar een panorama-wellness-avontuur, middenin de natuur
Verblijf op een huisdiervrije plek waar u caravan kan worden aangesloten op wateraansluiting!