Vakantieappartementen en huizen in Märkische Heide
Accommodaties in de buurt van Märkische Heide
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis
Gezellig vakantiehuis met houtkachel in een bosrijke omgeving. Omheind terrein met parkeerplaats, kind- en huisdiervriendelijk ingericht
Zeer duurzaam
Schwedenhaus am Scharmützelsee
Luxe huis met sauna, whirlpool, open haard, kluisje
Mooi vakantiehuis aan het meer- Verzeker u nu van de vroege vogelprijs voor Pasen!
Rustig en gezinsvriendelijk vakantieappartement met klein terras aan de Spree met 2 slaapkamers voor 2-4 personen
Rustig en gezinsvriendelijk vakantieappartement met klein terras aan de Spree met 2 slaapkamers voor 2-4 personen.
Vakantiebungalow 50m² woonoppervlak aan de Storkower See.
Vakantiehuis met tuin en terras voor maximaal 6 pers. (3 volw., 3 kinderen) BG en binnenplaats toegankelijk voor mensen met beperkingen, gelegen in de oude stad. Bos en weide voor de deur.
Ferienwohnung im Dahme-Heideseen-Gebiet im Landkreis Oderspree
Vakantieappartement in Storkow, Brandenburg, 50m², max. 4 personen, 2 kamers. Het vakantieappartement bevindt zich op het terrein van de verhuurder.
Wij verhuren een prachtige vakantiewoning voor maximaal 6 personen. Keuken, badkamer, woonkamer en 2 slaapkamers. Een mooi terras en toegang tot het meer. 4 fietsen zijn beschikbaar.
Zeer duurzaam
volledig nieuwe vakantiewoning met uitzicht op het meer
Duurzaam
Het vakantiehuis "Spreeblick" (ca. 50 m van de Spree) biedt u op een perceel van 550 m² alle comfort voor een ontspannen vakantie in de Niederlausitz.
Duurzaam
Vakantiehuis Spreeblick "Seerose
Het vakantiehuis "Spreeblick" (ca. 50 m van de Spree) biedt u op een perceel van 550 m² alle comfort voor een ontspannende vakantie in de Niederlausitz.
Duurzaam
Vakantiehuis Landhuis Bad Saarow in Brandenburg, 120m² voor maximaal 7 personen, 4 kamers.