Vakantieappartementen en huizen in Poperinge
Parterre: (woonkamer(TV, DVD-speler, radio, CD-speler), keuken(koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed)
Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV, open haard, zithoek, DVD-speler, draadloos muzieksysteem, stereo-installatie), eetkamer(eettafel)
Accommodaties in de buurt van Poperinge
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Goed onderhouden vakantiehuis aan de Belgische Noordzee
Een oase van rust aan de rand van polder en natuurgebied "De Westhoek" in Adinkerke/De Panne.
Ons vakantiehuis ligt in een zeer mooi vakantiecomplex aan de Noordzeekust van West-Vlaanderen, een natuurgebied, een uniek duinlandschap.
Duurzaam
Vissershuisje (type) Meeuwennest
Comfortabel en gezellig vissershuisje voor 6 personen. Gratis Wi-Fi en parkeren, dicht bij zee, direct aan natuurgebied de Westhoek, zwembad, tennis, diverse speeltuinen gratis
Duurzaam
VakantiehuisLa Casita bij Plopsaland
La Casita is het vakantiehuis in de Brouwerstraat, vlakbij de markt. Het is een zelfstandig huis, met parkeerplaats, in het centrum
Zeer mooi vakantieappartement Zonneblik. Het appartement bevindt zich op de begane grond met uitzicht op privéduinen. Helemaal nieuw ingericht! Achter het gebouw parkeergelegenheid.
La Panne Quartier Dumont - Studio 4 personen met parkeerplaats, terras en tuin op de begane grond op 200 meter van het strand - dicht bij het centrum, de tram en Plopsaland.
Duurzaam
La Panne Quartier Dumont - 2 slaapkamer appartement met parkeerplaats, terras en tuin op de begane grond 200 meter van het strand - dicht bij het centrum, tram en Plopsaland.
Duurzaam
Vakantieappartement Sanderling in De Panne op de eerste verdieping met zeezicht max. 4 personen.
Gezellig gerenoveerd vakantiehuis voor 4 tot max. 6 zee - De Panne
Ramses Studio met zeezicht in De Panne. Ramses Studio ligt aan de zeedijk; direct aan het strand. Ramses Studio is eigendom van mijn zus Chantal en mijn zwager Franky Leune
Nieuwe moderne ruime vakantiewoning met ruim terras en gazon, vlak achter duinengordel. Heel rustige en ruime omgeving. Ideaal voor wandelaars, fietsers, en gezinsvakanties.
Zeer duurzaam
Res. Idesbald - duplex dichtbij zee
Ruime duplex 6+4P met wijds uitzicht vanop terras. Confortabel en kindvriendelijk ingericht : sauna, 2 parkeerplaatsen, E-laadpaal, fietsenstalling. Dichtbij centrum en zeedijk.
Zeer duurzaam