Vakantieappartementen en huizen aan de Schlei
Een huis in de fjord - ontspannen voor anker! Welkom in het Clausen Waterhuis in de historische pioniershaven van Sleeswijk!
Ferienhaus Karin - große Welle
Mooi vakantieappartement aan de Oostzee met zonneterras, sauna en open haard, 150 meter van het strand, gezinsvakantie mogelijk met aangrenzend 2e vakantieappartement.
Duurzaam
voorste rij met onbelemmerd zeezicht, met eigen aanlegplaats voor boten, dakterras met lounge meubelen, sauna, zwemtrap, gastenservice ter plaatse, Oostzee-resort Olpenitz.
Droomhuis op een droomlocatie direct aan de Schlei Oostzee fjord met een groot, volledig omheind perceel. Gezinnen, kinderen en honden zijn welkom!
Vakantieappartement met tuin voor 6 personen in rustige ligging, 800 m van het strand, 250 m van de Ostseefjord Schlei. Honden en kinderen van harte welkom!
15% Last minute
Vakantieappartement Strandhuis aan de Oostzee in Port Olpenitz, 67m², 2 kamers, voor 4 personen.
28% Last minute 25-06-2026 - 25-07-2026
Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz
Zeer duurzaam
20% Actie 26-06-2026 - 13-09-2026
vakantiewoning "Bärenhöhle" in Kappeln Olpenitz, 56 m², 3 kamers, voor 4 personen.
25% Actie 25-06-2026 - 03-07-2026
Comfortabel vakantiehuis met zeezicht op een rustige locatie in de Oostzeebadplaats Schönhagen met WLAN en omheind terrein
Mooi barrièrevrij vakantiehuis met omheinde tuin en whirlpool. Gezinnen, senioren, koppels, honden, perfecte vakantie in Kappeln
10% Last minute
Huis met rieten dak Old Cartwright's
Idyllisch huis met rieten dak uit 1860 met serre en verreikend uitzicht - 3 slaapkamers, 2 badkamers, grote tuin, terras, gezellige, comfortabele boerderij op zeer rustige locatie
Duurzaam
Perfect voor een ontspannende vakantie - vakantiehuis op een rustige locatie aan de Oostzee en Schlei, in de buurt van Kappeln. Vakantie met de hele familie!
10% Last minute
Liefdevol ingericht appartement op idyllische landelijke locatie, slechts 3km naar de Schleistadt Kappeln, 5km naar het Oostzeestrand
Gezinsvriendelijk vakantiehuis met 60 m² en 400 m² omheind perceel. Afstand tot de Oostzee ca. 850 m. Parkeerplaats voor het huis. Voor 4 - 5 personen.
Duurzaam
10% Actie 11-07-2026 - 25-07-2026
Welkom tussen de Schlei en de Oostzee! Gezellige vakantiewoning met open haard in historische molen en uitzicht op de Schlei, toegang tot de oever op slechts 1,7 km van de Oostzee.
Duurzaam
Eco Hausboot Habitide / Ferienhaus
Een droomvakantie op het water in een ecologisch ontworpen woonboot. Met alle comfort, een goed onderhouden haven, een prachtig landschap en veel cultuur - natuur in plaats van plastic :)
Bijzonder duurzaam
Gezellige, rustig gelegen halfvrijstaande woning bij het Schleistadje Kappeln. Slechts 3 km naar de Oostzee en de Schlei.
10% Last minute
Een huis direct aan zee! Vakantiehuis op toplocatie voor maximaal 12 personen met whirlpool en sauna
30% Last minute 04-07-2026 - 11-07-2026