Vakantieappartementen en huizen in Tinjan
Mooie vakantie villa in Istrië, Luxsus stenen huis voor 4 personen. Huisdieren welkom! Samen met Villa Catarina biedt plaats aan 10 personen met zwembad!
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Tinjan
Nieuw gebouwd vakantiehuis op een rustige locatie, aan de rand van het dorp met een prachtig uitzicht op de omgeving.
Charmante Villa Casa E&J met privézwembad voo...
Ervaar de schoonheid van Istrië, Kroatië bij Casa E&J, een charmante villa die perfect is voor 4 gasten.
Villa met zwembad en wellness, privacy...
Ervaar de betoverende aantrekkingskracht van Villa Luna, die comfortabel plaats biedt aan zes personen in het hart van het betoverende Tinjan in Kroatië, met ruime parkeergelegenheid en moderne gemakken.
Villa Vesna - Villa met zwembad op het platteland, in de buurt van de Middellandse Zee Porec en Rovinj toeristische attracties, ideaal voor een vakantie met uw huisdier
House Antonela is een mooi en modern huis met zwembad in het dorp Radetici in Istrië
Modern ingerichte vakantiewoning met privé zwembad voor 4-6 personen
Geniet van uw vakantie met uw kinderen in deze gezellige stenen villa, in een mediterrane tuin, met zwembad, weg van het lawaai, 20' van de zee!
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Muntrilj
Villa Barbarella, gelegen in het historische dorp Muntrilj nabij Višnjan, is een perfect voorbeeld waar autochtoon ontwerp samensmelt met moderne faciliteiten.
Een prachtig vakantiehuis met privézwembad, drie slaapkamers en een mooi aangelegde tuin
Villa Nada is een luxe villa in moderne stijl, 4 slaapkamers, 4 badkamers, whirlpool en sauna, draadloos internet, zwembad, ..... het binnenland Istrië
Charmante stenen villa met zwembad in het hart van Istrië, volledig gerenoveerd en aangepast aan de idyllische vakantie met het gezin
Nieuwe en moderne villa met zwembad en whirlpool in Midden-Istrië, biedt rust en ontspanning, slechts een korte rit van de stranden!
Appartement voor 4 + 2, rustige locatie, modern en schoon, 15 minuten naar het strand
U hebt een break? Pak je koffers en breng ontspannende dagen in dit comfortabele stenen huis op het platteland in de buurt van Porec.
Feenhaus Familienhaus 2 Wohnungen
Ik heb geen aanbod voor u, als u mij niet uitlegt wat u wilt... over gras lopen? Zwembad altijd schoon vinden?...
Aantrekkelijke nieuwe villa met zwembad voor 5-7 personen, omringd door groen en natuur. De perfecte keuze voor uw vakantie! Gelegen op 20 km van het strand ernfernt
Villa Catarina is een mooi vakantiehuis, net buiten het pittoreske en ongerepte dorpje Kringa, luxe en privacy is gegarandeerd ..
Nieuwe ronovierte stenen villa met zwembad en een groot terrein, ideaal voor 10 personen
Modern vakantiehuis met zwembad voor 4 personen in een mooie en rustige omgeving
Nieuwe en moderne villa met privé zwembad en whirlpool in het centrum van Istrië
Het huis Tena is gelegen in het rustige dorpje naam Radetici en is geschikt voor 6 personen.