8 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Afritz am See
Op de 2e etage: (hal, woonkamer(TV(satelliet)), open keuken(fornuis, oven), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed)
Op de 1e etage: (keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten, keramisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(1-pers.
Op de 1e etage: (hal, keuken(oven), woon/slaapkamer(2-pers. slaapbank, TV(satelliet)), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet)
Op de 2e etage: (hal, woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(satelliet)), open keuken(oven), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
Mini-appartement op een bergboerderij boven Afritz am See
Vakantiewoning op een bergboerderij boven Afritz am See
Duurzaam
Oud houten huis (ca. 90m² woonoppervlak) aan de rand van het bos voor max. 6 personen.
Accommodaties in de buurt van Afritz am See
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis op de Gerlitzen boven de Ossiacher See
Apartment Famli Relax BergSeeTraum
Appartement met binnenzwembad en meer-/panoramisch uitzicht op de Gerlitzen - ideaal voor skiërs & wandelaars
Vakantieappartement Lichtblick in Sattendorf: 30 m², 2 kamers, max. 4 personen.
Falkert-Huetten Maibachhuette__Ko
Comfortabel vakantiehuis direct aan de Falkertbach
Comfortabel vakantiehuis met sauna direct aan de Falkertbach
Falkert-Huetten Maibachhuette__Ko
Falkert-Huetten: 147 m² vakantiehuis direct aan de Falkertbach
Volledig ingerichte vakantiewoningen op een prachtige locatie met een droomtuin, in de buurt van de Millstätter See - Karinthië
Ruim vakantiehuis in Himmelberg, 200 m² voor maximaal 8 gasten.
Fewos & Bungalows a. Faakersee
Bijzonder duurzaam
Onze biologische boerderij is gelegen in Hohenthurn, met uitzicht op de Julische Alpen, het drielandenpunt en de Dobratsch. Gratis ezeltochten! Een paradijs voor de hele familie!