3 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Algaida
Woonkamer, keuken(fornuis, koffiezetapparaat), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed)
Woonkamer, eetkamer, keuken(fornuis, koffiezetapparaat, oven), slaapkamer(1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed)
Accommodaties in de buurt van Algaida
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Llucmajor
Finca ideaal voor groepen, Ref.180
Finca ideaal voor groepen of grote gezinnen, een totaal van 6 slaapkamers, 4 badkamers, in de buurt van Palma met prive zwembad, BBQ en omgeven door de natuur.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Sineu
Finca Cel i Sol ligt midden in het ongerepte achterland van het eiland. Hoogwaardige inrichting, nieuw zoutwaterzwembad, 7000 m² grondstuk, compromisloze privacy, puur natuur!
Villa in het natuurreservaat Ref.133
Modern en ideaal om te ontspannen, omgeven door de natuur, zout water zwembad, een tuin en een groot perceel, kunt u genieten hier met maximaal 10 personen, 4 slaapkamers, 3 badkamers.
De finca is voor 6 gasten + baby's/kleine kinderen (onder 2 jaar). Ze ligt rustig met een prachtig uitzicht tussen Campos en het DROOMSTRAND ES TRENC (nog geen 10 min).
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Llubi
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Campos
I¿Uhiges, onderhouden en comfortabel huis in de buurt van het strand Sa Rapita-Es Trenc voor 4 personen, met zwembad, airco, Internet / Wi-Fi, tennisbaan,
-44% Korting 10-11-2025 - 19-12-2025
Goed onderhouden en comfortabel vakantiehuis met airconditioning, internet/WLAN, zwembad, rustig en slechts ca. 3 km van het zandstrand in Sa Rápita, uitbreiding Es Trenc Beach
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Llubi