10 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Balaruc-Les-Bains
Accommodaties in de buurt van Balaruc-Les-Bains
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
buiten de gebaande paden - 10km naar het strand!!!
Duurzaam
Vias-Plage -Les Sables d'Or/Vue mer
Penthouse appartement met groot terras 40 m², niet zichtbaar en balkon, direct aan zee, ideaal voor 2 personen
Duurzaam
Welkom. Een sfeervol ingericht Challet met privé zwembad. Het is gelegen op een klein prive-landgoed - door bomen omgeven in een landelijke omgeving met 100% privacy.
geweldige vakantie 5 P. met Internet
Nieuwe huisje in de rij voor 5 personen met zwembad, zomer-winter tuin, groot, groot terras, nieuwe hoogwaardige keuken,
Mooi, 2019 nieuw gerenoveerde en gemeubileerde vakantiewoning in een afgelegen complex met zwembad, 2 slaapkamers, winter/zomertuin, Z/W oriëntatie, mooie tuin, voor 5 personen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Portiragnes
10% Last minute
Mas de l’Avit – Vakantievilla bij Montpellier...
Duurzaam
Particuliere vakantiehuizen in Portiragnes Plage
Traditionele, typisch "stadswoning" met beschermd tegen nieuwsgierige blikken dakterras in het historische centrum van Serignan.
Cottage Le Hameau du Soleil LOT 144
Bungalow voor 2-4 personen in Valras-Plage Zuid-Frankrijk
29% Actie 09-05-2026 - 27-06-2026
Bungalow voor 4 personen in het zuiden van Frankrijk Valras