379 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Bretagne
ontsnapping in Bretagne in Finistère - Zee op 2 stappen, natuur, wandelingen GR 34, omheinde tuin, dieren
Zeer duurzaam
In een beschermde omgeving aan het einde van een lange, beboste laan, wachten onze 2 vakantiewoningen op u op een afgesloten terrein van 7 ha (Manoir uit de 17e eeuw).
Zeer duurzaam
Huis met een 180 graden uitzicht over de zee en directe toegang tot het strand.
Modern en comfortabel ingericht huis in het westen van Bretagne, op slechts 100 meter van het strand. Satelliet-tv. Internet. Uitzicht op zee.
Smaakvol gerenoveerd, Bretonse stenen huis met speciale flair in de buurt van het strand. Kachel. Satelliet-tv. Internet.
Goed onderhouden huis in een rustige, landelijke locatie met uitzicht op de baai van Audierne. Uitzicht op zee.
Een mooi huis met een mooie tuin op een rustige locatie naast Lake Guerledan. Satelliet-tv. Internet.
Vrijstaand huis in een rustige locatie niet ver van de zandstranden op het schiereiland Crozon. Satelliet-tv.
Vrijstaand huisje op het platteland, rustig gelegen boven het strand op het schiereiland Crozon. Open haard. Internet.
Voormalige Bretonse boerderij, modern en zonnig, in een rustige locatie dicht bij het strand. Kachel. Satelliet-tv. Internet.
Granieten stenen huis. Zee. Heel liefdevol gerestaureerd. Geen vervelende facturering. Alle nutsvoorzieningen, verwarming en linnen inbegrepen. Je kunt aankomen en vertrekken wanneer je wilt.
Ruim huis met grote tuin voor familie vakantie in een rustige, landelijke omgeving. Kachel. Internet.
Vakantiehuis Moulin de la Rive
Bretons vissershuis met directe toegang tot het zandstrand, prachtig uitzicht op zee, hotspot voor surfers
Gezinsvriendelijk vakantiehuis in het kleine vissersdorp Penerf, dicht bij de stranden. Open haard. Internet.
Rustig gelegen, gerenoveerd, Bretons landhuis, modern en licht, slechts 200 meter van het strand. Satelliet-tv. Internet.
Mooie gerenoveerde kleine boerderij - op zeer korte afstand, maar weg van de toeristische drukte
Ecologische Villa Zuid Finistere Sauna Internet kajak JACUZZI
Modern, goed uitgerust huis in een rustige, landelijke locatie niet ver van het strand. Internet.
Het huis Ty Bihan is een kleine, zeer goed uitgeruste huis en biedt voldoende ruimte voor twee tot max. vier personen. Het is erg rustig.
Liefdevol gerenoveerd vakantiehuis direct aan het strand