1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw vakantie met hond in Burgdorf
Accommodaties in de buurt van Burgdorf
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Lichte 3-kamerwoning in Isernhagen-Altwarmbüchen, 2 km van Hannover, te huur vanaf 3 dagen.
Vakantiehuis tot 8 personen, 4 slaapkamers, 2 badkamers, G-WC, open haard
Centrale locatie bij de Hannover Messe. Nedersaksisch vakwerkhallen huis, apart bakstenen huisje met uitzicht op de Nedersaksische Laagvlakte met Harz Brocken Leinebergland.
Ruime vakantiewoning met eigen tuin en terras
Duurzaam
Studio vakantiehuis Herzogstadt-Celle
Geen aanbetaling of annuleringskosten EN BELANGRIJK je bent alleen in het vakantiehuis !!! E-voertuig Geen probleem, 11 KW wallbox beschikbaar!
Zeer duurzaam
Vakantiehuis met 2,5 kamers: 1 woonkamer, 1 slaapkamer, 1 keuken, 1 doucheruimte, gang, alles gelijkvloers, eigen ingang in carport, hondvriendelijk, niet-rokers huis
Gelijkvloerse, gezellige vakantiewoning met vloerverwarming, omheinde tuin en overdekt terras aan de rand van het bos in de driehoek Lüneburger Heide, Harz en Steinhuder Meer
Duurzaam
Pas gerenoveerde vakantiewoning (120m²) met sauna op 1000m² grondstuk voor 4 pers. in het merengebied "Meißendorfer Teiche" in het natuurgebied Südheide voor een rustige of actieve vakantie.
Het vakantiehuis is zeer gezellig en liefdevol ingericht en nodigt uit tot ontspanning en plezier. Het huis is geschikt voor maximaal 6 personen.
Vakantie in een vakwerkhuis op een prachtige rustboerderij - ook voor installateurs
Prachtig nieuw en ruim appartement op oude rustboerderij
Zeer duurzaam