8 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Cassone di Malcesine
Groot appartement aan het Gardameer met drie slaapkamers, twee badkamers en een groot balkon met een fantastisch uitzicht op het meer voor maximaal 7 personen
Vakantieappartement Gezinsvakantie Cassone di Malcesine
Gezellige vakantiewoning met zeer mooi onbelemmerd uitzicht op het slechts enkele meters verderop gelegen Gardameer in het betoverende karakteristieke Cassone
Het huis ligt altijd in Cassone di Malcesine, direct aan het meer, naast de haven, op een prachtige locatie. De flat is gloednieuw gerenoveerd (maart 2023) direct aan het meer. Wifi inbegrepen.
Casa Tea: Vakantieappartement in Malcesine, 70 m², voor maximaal 4 personen, 1 kamer.
VILLA EDDI Een oase 200 mt van het meer
Het is een villa gloednieuw gerenoveerd (2022) met 1000 meter eigen tuin met olijfbomen rondom.
Accommodaties in de buurt van Cassone di Malcesine
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Huis van 110 vierkante meter met aanbiedingen Wunderschöne uitzicht op het meer en met 4 slaapkamers bieden ruimte voor 8 personen Slechts 50 meter van het Gardameer in een rustige straat Garage op 70 meter.
Casa Nina-appartement met uitzicht op het meer
Appartement Luna 2/5 gasten is 60 m², 2 slaapkamers, geschikt voor gezinnen, dierenvrienden, koppels. Het biedt een prachtig uitzicht op het Gardameer en de Monte Baldo.
Schilderachtig appartement van 40 m² aan de voet van de Monte Baldo, bij ons, omgeven door mediterrane natuur, geniet u van een prachtig uitzicht op het meer, de bergen en eeuwenoude olijfgaarden.
Pas gerenoveerde flat - op een rustige, vriendelijke locatie
In de prachtige omgeving van het Gardameer, Wij bieden comfortabele appartement vlakbij het strand, comfortabel om te SERVICES, ideaal voor 4/5 personen
Villa op privé 7000m² olijfboomgaard, max 10 personen, 5 SLK, 3x bad, 2x keuken, uitzicht op het meer, AC, 250m tot het meer
Zeer duurzaam
Lorena Haus nur 10 meter zum See__K
Lorena Haus 10 meter zum See 2 Pers
Appartementen met dubbel balkon of terras met uitzicht op het meer, grote woonkamer met keuken, badkamer met douche en slaapkamer met tweepersoonsbed. Eigen parkeerplaats binnen. Wi-Fi, tv Sat.
Lorena Haus 10 meter zum See 2 Pers
Appartementen met dubbel balkon of terras met uitzicht op het meer, grote woonkamer met keuken, badkamer met douche en slaapkamer met tweepersoonsbed. Eigen parkeerplaats binnen. Wi-Fi, tv Sat.
Appartement met een panoramisch uitzicht op 100m van het meer
Bijzonder duurzaam