3 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Flims Laax Falera
Accommodaties in de buurt van Flims Laax Falera
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Toplocatie in het skigebied met groot zonneterras
Vakantiehuis Crapanaira 2-10 personen
Heiligavond vieren in de Bündner bergen? Vakantiehuis vrij van 19-12-25 tot 26-12-25.
Bijouswiss.ch Walenmeer met SAUNA
"Willkommä im gälbä Huus". Top: Finse sauna / gratis WiFi / 1 gratis parkeerplaats direct voor het huis !
Vakantiehuis (ca. 160 m², 4 kamers + grote eetkeuken, TV-galerij & zonneterras) in Alvaneu-Dorf voor max. 8 gasten tussen de topskigebieden Davos en Lenzerheide
Vakantiewoning Casa Tresch Sedrun in Graubünden, 45m² voor 4-6 personen, 1 slaapkamer, 1 gescheiden slaapnis, panoramabalkon, parkeerplaats, WIFI, 900m van skipiste en station, dichtbij centrum.
EXCLUSIEF - VAKANTIEHUIS IGLSON! WEF VERHUUR Nr. 1 DOMICIEL VOOR FAMILIES, GROEPEN EN SAMENWERKINGEN Met 4 sterren van de Zwitserse Toerisme Federatie
Goedkope vakantiewoningen, centraal en zonnig gelegen in Davos.
Uri/ Zwitserland op de Gotthard-route: 5,5-kamerappartement op de 2e verdieping, 4 slaapkamers, 2 badkamers, WiFi, wasmachine, vaatwasser, 15km naar het Meer van Luzern/14km Andermatt-Sedrun-skigebied, parkeergelegenheid beschikbaar.
Duurzaam
Appartement met 2,5 kamers op de begane grond van een appartementencomplex met gemeenschappelijke tuin, barbecue en Hollywoodschommel - geschikt voor maximaal 4 personen, niet ver van het Vierwoudstrekenmeer.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Faido
Het kleine, eenvoudige rustico bevindt zich op 1.187 meter boven zeeniveau, ingebed in een prachtig berglandschap in de Valle di Leventina en op een zonnige helling.
Parterre: (hal) Op de 1e etage: (woonkamer(TV(satelliet), eettafel), keuken(waterkoker, koffiezetapparaat, oven), slaapkamer(2-pers. bed)