2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Kirchzarten
Accommodaties in de buurt van Kirchzarten
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gemütliche FeWo am Bach und neben Skipiste
FeWo in Todtnau, 22m², voor 4 personen, aan de beek en skipiste.
Het vakantiehuis op de Haslach ligt midden in het Opper-Schwarzwald en biedt talrijke vrijetijdsactiviteiten in de directe omgeving met een luxe inrichting.
Duurzaam
Vakantiewoning Zwarte Woud Nest
comfortabele vakantiewoning voor maximaal 4 personen op de Feldberg direct in het ski- en wandelgebied
H&P Residentie Grafenmatt Type C
Comfortabele vakantieappartementen midden in het Zwarte Woud. Wie graag actief is in de natuur vindt hier in elk seizoen ontspanning.
H&P Residence Grafenmatt Type B
Comfortabele vakantieappartementen midden in het Zwarte Woud. Wie graag actief is in de natuur vindt hier in elk seizoen ontspanning.
De vakantiewoning Feldbergturmblick ligt direct aan de skipiste, en heeft een oppervlakte van 47 m² en is voor 2 tot max. 4 personen. Appartement op de II verdieping met lift en TGA parkeerplaats.
Zeer duurzaam
Hisli vom Hofgut Schwoererhof, vakantiehuis in Titisse Neustadt, 200m² woonoppervlakte, max. 10 personen, 6 slaapkamers
Ons vakantiehuis "Miehle", was vroeger een oude molen in het Zwarte Woud, gelegen aan de rand van het bos achter onze boerderij. Ideaal voor gezinnen of vrienden die zelf koken.
Haus Blumenhof, 4 sterren, W-LAN !!!
Moderne, ruime en rustige vakantiewoning
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Feldberg / Falkau
Fantastisch vakantiehuis in Feldberg-Falkau ❤️ VRIJSTAAND HUIS VOOR ALLEENGEBRUIK INCL. GRANNY BIJLAGE. HET TERREIN IS VOLLEDIG OMHEIND.
Terraswoning aan de voet van het zuidelijke Zwarte Woud met uitzicht op de Rijnvlakte tot aan de Vogezen en de Schloßberg op een rustige toplocatie.
Gezellig 3 kamer appartement in Freiburg-Munzingen am Tuniberg Ons huis is een oud wijnbouwershuis (1789, bijgebouwd in 1970)
Barrièrevrije vakantiewoning in een historisch vakwerkhuis in Staufen, ideaal voor 2 personen.
4 sterren, 70m² vakantiewoning, direct aan het bos,