4 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Kreischa
Accommodaties in de buurt van Kreischa
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Grote vakantiewoning, 3 woon-/slaapkamers, 2 verdere kamers op de begane grond, eetkeuken, bad/WC met bad en douche, 25 min. naar Dresden, ca. 45 min. naar Moritzburg, Meissen, Saksisch Zwitserland
Romantisch landhuis veel ruimte voor vrienden en familie met 6 dubbele slaapkamers op meer dan 200m³
42% Last minute 19-09-2026 - 19-10-2026
mooie tuinflat, dicht bij het centrum...
mooie tuinflat dicht bij het centrum met een klein terras omgeven door groen, 5 bedden in twee verschillende kamers
Mooie tuinflat in een groene binnenplaats, centraal in Dresden
grote vakantiewoning met twee badkamers en twee slaapkamers
Vakantiewoning - gezellig en dicht bij het centrum
Borlaster Landhaus - Vakantiewoning in Klingenberg voor maximaal 4 personen
5% Actie 01-11-2026 - 22-11-2026
Accommodatie in Pirna met snel bereikbare omgeving
Duurzaam
Vakantiehuis van de "Villa Elsa" Dresden
Vakantiehuis in de tuin van Villa Elsa in Dresden-Blasewitz voor maximaal 5 personen, met buitenruimte. Rookvrij appartement, gratis WiFi.
Duurzaam
Vakantiehuis met moderne inrichting, voor max. 3 personen, in het oosten van Dresden. Het ligt op een apart, zonnig perceel, in een kleine privétuin.
2-slaapkamer appartement op een toplocatie
2-kamer appartement op een toplocatie in Dresden, 53 m², geschikt voor maximaal 5 personen – centraal en comfortabel!
Zeer duurzaam
Gezellige vakantiewoning bij het Tharandt bos
Gezellige flat voor een kort of lang verblijf
Vakantiewoning in een vrijstaand huis