2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in La Manga del Mar Menor
Op de 2e etage: (woonkamer(TV, zithoek, balkon of terras), eetkamer(eettafel), keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie)
Accommodaties in de buurt van La Manga del Mar Menor
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Villa La Mariposa in Los Urrutias, Murcia, biedt 210 m² woonruimte, 3 kamers voor maximaal 6 personen.
Villa Bella met zwembad in groene oase
Gezellige villa met veel privacy in het Mar Menor Resort met 2 slaapkamers voor maximaal 4 personen
Geniet van uw mooiste dagen van het jaar
Geniet van uw mooiste dagen van het jaar
Vakantiewoning Torrevieja-Orihuela Costa
Vakantieappartement Gezinsvakantie Torrevieja
Duurzaam
Mooi huis met drie slaapkamers en een zwembad aan de rand van Torrevieja. Eigen afgesloten parkeerplaats op het terrein.
De woning met 3 slaapkamers, 2 badkamers en een eigen zwembad ligt in een zeer rustige omgeving, op ongeveer 5 km van de beste stranden van de Costa Blanca.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Torrevieja
Duurzaam
Individuele Villa in hoogte met uitzicht op de zee en uitzicht op de bergen, centraal gelegen in de urbanisatie, privé zwembad, 800 m² van het gesloten terrein, golfbaan
Verzorgd vakantiehuis met zwembad in Formentera del Segura Dichtbij Rojales 2km, Quesada 5km, Guardamar del Segura 10km, Torrevieja 15km, Alicante 40km.
Casa Blancos in Rojales: 70m², 4 kamers, max 4 personen.
Fantastisch vakantiehuis met zwembad, zeezicht! Top referenties!
Vrijstaand huis: zeezicht, zwembad, wintertuin, wifi
Op de 1e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank, 2-pers. slaapbank, TV, eettafel, open haard, zithoek, airconditioning)