3 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Oppenau
Vakantiehuis - Müllerbauernhof
Vakantiewoningen in het Zwarte Woud op de boerderij Müller op een geïsoleerde locatie zonder doorgaand verkeer, puur natuur. 3 slaapkamers voor 2 - 6 personen Vakantiewoning van 12.07. - 16.07.22 gratis
Zeer duurzaam
Vakantiehuis voor alleengebruik voor 2 - 6 personen in een afgelegen locatie zonder doorgaand verkeer. 3 slaapkamers, op idyllische rustige panoramische locatie, + 2 grote vakantiewoningen voor 2-7 personen
Duurzaam
Accommodaties in de buurt van Oppenau
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Mooie, pas gerenoveerde vakantiewoning voor 2 tot 5 personen in het Zwarte Woud 4****
Uitzicht op de Vogezen in een afgelegen locatie
Vakantiehuis Vogesenblick op een afgelegen locatie: iets bijzonders voor natuurliefhebbers - geschikt voor alle seizoenen: Zomerterras, herfstwandelingen, gezellige warme tegelkachel in de winter
Het appartement heeft 2 slaapkamers met aparte douche/wc, woonkamer met slaapbank, balkon, keuken, eethoek, satelliet-tv en WiFi. 1 kinderbedje is beschikbaar.
Het appartement heeft 1 slaapkamer met douche/WC, woonkamer met slaapbank, balkon, keuken met kleine eethoek, satelliet TV en WiFi. Een kinderreisbedje is op aanvraag beschikbaar.
Chalet Bergweide in het Nationaal Park
Vrijstaand 4-sterren-vakantiehuis op groot, zonnig heuvelperceel voor alleengebruik. Fantastisch gelegen aan het nationale park. Max. 5 pers, glasvezel internet, honden toegestaan!
Zeer duurzaam
Het vakantiehuis Bühler ligt in een rustig zijdal met weinig verkeer tussen Oberwolfach en Schapbach. Geniet van rust en natuur - voor uw verblijf in het Zwarte Woud.
Vakantieboerderij in het Zwarte Woud - voor exclusief gebruik - met grote woonkeuken 4 Tweepersoonskamers
Landhuis op het landgoed Bärenschlössle
Het landhuis voor maximaal 18 personen is een absoluut uitzonderlijk vakantiehuis. Het leven speelt zich af in de open keuken en de aangrenzende 3 woonkamers.
-10% Korting 15-09-2025 - 22-12-2026
Lichte en zeer zonnige vakantiewoning van 70 m²
Vakantiehuis Reinerzau Kleine Kinzig
Idyllisch gelegen vakantiehuis voor de perfecte familievakantie op 147m² met buitensauna, bubbelbad, terras, tuin, aanbiedingen voor kinderen, barbecue en wifi
-10% Korting 12-09-2025 - 22-12-2026
Onze "Historischer Speicher" is onlangs gerenoveerd met sauna, mooi overdekt terras, 2e terras met een prachtig uitzicht in het Kleine Kinzigtal, voor 4 tot 5 personen, hout
Vakantie in een geklasseerd houten huis met sauna, 2 badkamers, 8-9 personen, ligging aan de bosrand, speeltuin,
Duurzaam
Onze vakantiewoning Ostweg verwelkomt u met veel ruimte, licht en is geschikt voor rolstoelen door de drempelvrije inrichting. Het onlangs gerenoveerde appartement biedt ruimte voor maximaal 4 personen.
Onze vakantiewoning Westweg verwelkomt u met zijn lichte en rolstoeltoegankelijke ingang. Het volledig gerenoveerde appartement biedt plaats aan maximaal vier personen.
Landhuis Anja: 3-kamerappartement
Fantastische vakantiewoningen, modern en comfortabel ingericht, absoluut rustig gelegen en met een prachtig uitzicht op de natuur vanaf het balkon; gecertificeerd door DTV met 4 sterren F****
Bijzonder duurzaam