1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw vakantie met hond in Rangen
Gîte Le Chut Alsace zwembad-jacuzzi
Elzasser gîte voor 11-14 pers. in huis uit de 17e eeuw in Rangen. Spa, zwembad, tuin, 6 slk. Ideaal voor samenkomsten. Op 25 min van Straatsburg, Wijnroute.
Zeer duurzaam
Accommodaties in de buurt van Rangen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Elzasser vakwerkhuis, onafhankelijk in een rustige locatie. eigen tuin, een stijlvolle inrichting en authentiek, comfortabel, persoonlijke begroeting
In een typisch Elzasser boerderij heeft 140m² 3 slaapkamers, een mezzanine, een verblijf woonkamer van 50 m², een badkamer en 2 toiletten.
Zeer duurzaam
De oude geplaveide binnenplaats
Gîte nabij Straatsburg, in Olwisheim in de Elzas, dicht bij Straatsburg, 3 slaapkamers, uitgeruste keuken, afgesloten binnenplaats, privézwembad, maximaal 6 personen.
Duurzaam
12% Last minute
Verblijf in een vrijstaand huis tussen STRAATSBURG en COLMAR, vlakbij de wijnroute in Elsass aan de voet van de Vogezen. Neem contact met ons op voor meer informatie: we hebben een gedetailleerde website.
Het appartement Saint Gilles 2 heeft 60 vierkante voet ruimte voor 4 personen en is gelegen op een voormalige boerderij in de Elzas.
10% Last minute
Vakantiehuis Gite du Cabri in Windstein, 100m² woonoppervlakte, plaats voor 4 personen, 1 kamer.
Maison la petite Vallée, CHARBES
Met veel liefde ingerichte romantische zolderwoning met uitzicht op het dal, terras en aparte ingang
Maison la petite Vallée, F-CHARBES
Charmant, met veel oog voor detail ingerichte woning in een voormalig Elzasser boerderij.
De Chalet - Cottage in natuurlijke Alsace
Een nieuw chalet, volledig gerenoveerd (2016), opent zijn deuren als een vakantie of verblijf voor natuurliefhebbers met familie of vrienden aan de Elzas te ontdekken.
La Fermette - Bauhaus 4 personnes
La Fermette - Bijlage - Een oude berg boerderij uit de XIXe eeuw, volledig gerenoveerd, opent haar deuren als een vakantie of blijven natuer liefhebbers met familie
Een oude berg boerderij uit de XIXe eeuw, volledig gerenoveerd, opent haar deuren als een vakantie of verblijf voor natuurliefhebbers met familie of vrienden aan de Elzas te ontdekken
Duurzaam
Vakantiehuis direct aan het meer in de FCO
Gezellig vakantiehuis direct aan het meer in het FCO - Freizeitcenter Oberrhein, ideaal voor maximaal vier personen met twee slaapkamers en hoogwaardige uitrusting voor uw droomvakantie.
Duurzaam
Vakantiehuis direct aan het zwemmeer
De vakantiewoning ligt op het terrein van het vrijetijdscentrum Oberrhein, maar wordt particulier verhuurd. Het ligt direct aan een zwemmeer met eigen tuin en terras.
Vakantieappartement Offenburg: 116 m², 3 kamers voor maximaal 6 personen – perfecte uitje in Offenburg!