139 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Renesse
Het vrijstaande huis ligt in Renesse in Zeeland op het eiland Schouwen-Duiveland, direct aan de open Noordzee. De afgesloten tuin is 270m groot dus ideaal voor honden.
Bijzonder duurzaam
Beachpark 2 Bungalow 62 im Renesse
Vakantiehuis Beachpark 2 Bungalow 62 in Renesse, Zeeland, 80 m² voor maximaal 6 personen, 3 kamers.
Mooi vakantiehuis (2 badkamers!) Met een zonnige, omheinde tuin. 10 minuten lopen van de prachtige stranden. Gratis digitale Wi-Fi + digitale tv met veel Duitse zenders
Op loopafstand van het strand ligt deze prachtig gerenoveerde (2018), vrijstaande vakantiewoning voor 4 personen. In de fraai aangelegde, omheinde tuin kunt u genieten vd zon!
Vrijstaande bungalow op loopafstand van het Noordzeestrand
10 minuten van de prachtige stranden, mooie in 2016 nieuw ingerichte woning met omheinde tuin. Gratis Wi-Fi + digitale televisie met internationale kanalen
Vakantiehuis Beachpark 71 Renesse, vakantie aan het strand
Prachtig chalet met een geweldige tuin die uitnodigt tot zonnen en vertoeven. De perfecte accommodatie om te ontspannen maar ook om actief te zijn in de afwisselende omgeving!
Duurzaam
Chalet Seashell op toplocatie in het hart van Renesse met 3 slaapkamers
20% Actie 30-05-2026 - 30-06-2026
Mooie, nieuw ingerichte vrijstaande bungalow voor 4 personen met een omheind, zonnige tuin. Rustige ligging, veel privacy. In de buurt van de prachtige stranden!
Private cottage voor 2 -3 personen. Tweepersoons slaapkamer. 350m² afgesloten tuinperceel in het rustige en goed onderhouden Little Horizon.
’t Ongerepte Nr. 11 in Renesse / Zeeland: ca. 100 m², 6 personen, honden toegestaan
Op loopafstand van de prachtige stranden, mooi vakantiehuis met serre. Zonnige, omheinde tuin. Gratis digitale Wi-Fi + digitale tv met veel Duitse zenders
Chalet Steffis Casa del Sol Renesse, overdekt terras, dicht bij het centrum en het strand. 1 hond welkom
10% Last minute 26-05-2026 - 30-05-2026
Het vakantiehuis heeft twee slaapkamers met twee, tweepersoonsbedden en badkamer an suite.
10% Actie 19-06-2026 - 26-06-2026
Dit nieuw ingerichte, vrijstaande vakantiehuis is erg rustig in de ruime vakantiepark "De Sprong" in Renesse. Grote, omheinde tuin!
Op loopafstand van duinen, strand en bruisend centrum van Renesse ligt deze zeer smaakvol ingerichte, vrijstaande vakantiewoning. Omheinde tuin en buitenkeuken!
10 minuten lopen van het strand, pas gerenoveerd huisje, grenzend aan de duinen. WLAN, digitale TV, zonnige, omheinde tuin met veranda en buitenkeuken.
Prachtig gerenoveerd, vrijstaand huis voor 5 personen met een omheind, zonnige tuin. Rustige ligging, veel privacy. Gelegen in de buurt van de prachtige stranden!
Nieuw ingericht vakantiehuis voor 4 pers. met zonnige, omheinde tuin, 10 minuten lopen van de prachtige stranden, gratis WIFI + digitale tv met veel Duitse zenders
Prachtig gerenoveerd huis vol karakter en stijl, dicht bij strand en dorp.
Dit nieuw ingerichte, vrijstaande bungalow ligt zeer rustig in het vakantiepark De Molenhoeve in Renesse. Grote, omheinde tuin!
Op loopafstand van duinen, strand (15 min.) en bruisend centrum van Renesse (20 min.) ligt deze gezellige, vrijstaande vakantiebungalow, perfect voor een gezinsvakantie!
Prachtig ingerichte vrijstaande vakantiewoning in Renesse met zonnige omheinde tuin. Nabij duinen en strand. Gratis WLAN, Digitale TV. Ideaal voor een vakantie aan zee!