200 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Renesse
Het vakantiehuis heeft twee slaapkamers met twee, tweepersoonsbedden en badkamer an suite.
Het vrijstaande huis ligt in Renesse in Zeeland op het eiland Schouwen-Duiveland, direct aan de open Noordzee. De afgesloten tuin is 270m groot dus ideaal voor honden.
Bijzonder duurzaam
10 minuten van de prachtige stranden, mooie in 2016 nieuw ingerichte woning met omheinde tuin. Gratis Wi-Fi + digitale televisie met internationale kanalen
Vakantiehuis Beachpark 71 Renesse, vakantie aan het strand
Duurzaam
Dit nieuw ingerichte, vrijstaande vakantiehuis is erg rustig in de ruime vakantiepark "De Sprong" in Renesse. Grote, omheinde tuin!
Private cottage voor 2 -3 personen. Tweepersoons slaapkamer. 350m² afgesloten tuinperceel in het rustige en goed onderhouden Little Horizon.
Beachpark 2 Bungalow 62 im Renesse
Vakantiehuis Beachpark 2 Bungalow 62 in Renesse, Zeeland, 80 m² voor maximaal 6 personen, 3 kamers.
Chalet Seashell op toplocatie in het hart van Renesse met 3 slaapkamers
15% Actie 24-10-2026 - 01-11-2026
Huis 25 in Renesse, Zeeland: 55 m², max. 3 personen, 1 kamer.
Op loopafstand van duinen, strand en bruisend centrum van Renesse ligt deze zeer smaakvol ingerichte, vrijstaande vakantiewoning. Omheinde tuin en buitenkeuken!
Private vakantiewoning voor 2-6 personen met 3 slaapkamers en 2 terrassen tot 350m² tuin we voltooid in de rustige en gefplegten Park Klein Horizon.
Gezellige vrijstaande houten bungalow met eigen parkeerplaats, omheinde tuin met terras (oppervlakte 360 vierkante meter) en tuinmeubelen. ongeveer 400m van het strand en de duinen.
Zeer duurzaam
5% Last minute 09-09-2026 - 16-09-2026
Het nieuw gebouwde studio "Zeehuus / Duin Oost" ligt op slechts 10 minuten lopen van het strand en 5 minuten lopen van het centrum van Renesse. Heerlijk compact en volledig uitgerust!
Op loopafstand van het strand en het centrum van Renesse ligt deze compleet gerenoveerde, vrijstaande vakantiewoning voor 4 personen.
Wildhoek 19 is een volledig gerenoveerd vakantiehuis op een idyllische locatie in Renesse – slechts enkele minuten van het Noordzeestrand, de duinen en het gezellige dorpscentrum verwijderd.
Op loopafstand van het strand en het centrum van Renesse ligt deze gezellige, vrijstaande vakantiewoning. In de volledig omheinde tuin kunt u in alle privacy van de zon genieten.
Mooi, smaakvol ingericht vakantiehuis met 2 badkamers en een grote tuin (655m²!). Satelliet TV met vele zenders. Perfect voor een familievakantie aan zee!
Vrijstaand vakantiehuis met omheinde tuin en veranda nabij het strand
Prachtig vakantiehuis met zonnige, omheinde tuin. 10 minuten lopen van het strand
Prachtige vrijstaande 5- 6 personen appartement in een rustige familie park, op 10 minuten lopen van het Noordzeestrand. Max. 5 volwassenen en 1 kind. Een middelgrote hond toegestaan.
Vrijstaande bungalow op loopafstand van het Noordzeestrand
Chalet Steffis Casa del Sol Renesse, overdekt terras, dicht bij het centrum en het strand. 1 hond welkom
10% Last minute 09-09-2026 - 18-09-2026
Op loopafstand van duinen en strand ligt deze gezellige, vrijstaande vakantiewoning voor 4 personen. De 2 badkamers zorgen voor extra comfort. + ruime tuin met prachtige veranda.
Op een van de mooiste plekjes van Renesse is de gezellige bungalow "Onder 't Hoge Duin". Het huis met 2000m2 tuin en een zonneterras ligt op slechts 100 meter van het strand!