126 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Renesse
Surfer villa in Renesse: Chalet met 40 vierkante meter leefruimte, ruimte voor 4 gasten en 1 viervoeter
Prachtige vrijstaande 5- 6 personen appartement in een rustige familie park, op 10 minuten lopen van het Noordzeestrand. Max. 5 volwassenen en 1 kind. Een middelgrote hond toegestaan.
10% Actie 24-04-2026 - 01-05-2026
Beachpark 2 Bungalow 62 im Renesse
Vakantiehuis Beachpark 2 Bungalow 62 in Renesse, Zeeland, 80 m² voor maximaal 6 personen, 3 kamers.
Mooi vakantiehuis (2 badkamers!) Met een zonnige, omheinde tuin. 10 minuten lopen van de prachtige stranden. Gratis digitale Wi-Fi + digitale tv met veel Duitse zenders
Op loopafstand van het strand ligt deze prachtig gerenoveerde (2018), vrijstaande vakantiewoning voor 4 personen. In de fraai aangelegde, omheinde tuin kunt u genieten vd zon!
Ons huis is gelegen op een rustige zijstraat in Renesse. Na een uitgebreide renovatie, kan worden gehuurd van juli 2015.
Deze prachtige, compleet nieuw ingerichte bungalow is idyllisch gelegen aan de rand van Park De Bongerd in Renesse, op steenworp afstand van centrum, duinen en strand. veel privacy
In de privétuin van "De Zonne", een karakteristieke woning, ligt deze recent gerenoveerde (2017) vakantiestudio met eigen terras. loopafstand centrum, fietsafstand strand
10 minuten van de prachtige stranden, mooie in 2016 nieuw ingerichte woning met omheinde tuin. Gratis Wi-Fi + digitale televisie met internationale kanalen
Vrijstaande bungalow op loopafstand van het Noordzeestrand
Stijlvol, vrijstaand vakantiehuis met houtkachel en zonnige, omheinde tuin. Dicht bij het strand.
Op loopafstand van duinen, strand (15 min.) en centrum van Renesse (20 min.) ligt deze gezellige, nieuw ingerichte vakantiebungalow. heerlijke tuin met loungehoek.
10 minuten lopen van het strand, pas gerenoveerd huisje, grenzend aan de duinen. WLAN, digitale TV, zonnige, omheinde tuin met veranda en buitenkeuken.
Mooie, nieuw ingerichte vrijstaande bungalow voor 4 personen met een omheind, zonnige tuin. Rustige ligging, veel privacy. In de buurt van de prachtige stranden!
Dit luxe, vrijstaande vakantiehuis ligt erg rustig in het vakantiepark De Bongerd in Renesse. Veel privacy en zeer geschikt voor gezinnen met kinderen. In de buurt van het strand!
Mooie vrijstaande bungalow "Bongerd 6" voor 4 met een omheind, zonnige tuin. Rustige ligging, veel privacy. In de buurt van de prachtige stranden!
Dit nieuw ingerichte, vrijstaande bungalow ligt in het vakantiepark "De Horizon" in Renesse. Grote, omheinde tuin met lounge set. In de buurt van de stranden
Private vakantiewoning voor 2-6 personen met 3 slaapkamers en 2 terrassen tot 350m² tuin we voltooid in de rustige en gefplegten Park Klein Horizon.
Deze prachtige, compleet gerenoveerde bungalow is rustig gelegen aan de rand van Park Horizon in Renesse, op steenworp afstand van centrum, duinen en strand.
Deze schitterende bungalow met hottub ligt prachtig verscholen in het groen, op steenworp afstand van centrum, duinen en strand.