215 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Walcheren
Vakantiehuis Strandweg 11a in Koudekerke, Zeeland. Ruimte: 60m², max. 4 personen. Nu met aico en oplaadpunt voor elektrische auto's
5 personen vrijstaand huis onder aan de duinen
Kustlicht in Zoutelande beach 44
Modern rijtjeshuis in een rustige locatie, 200 meter van het strand in het vakantiepark 'Het Kustlicht'. Voor max. 6 personen in een moderne ambiance. Voor meer informatie
Zeer duurzaam
Diese Luxuswohnung befindet sich in der gemütlichen Dorf Dishoek, in der Mitte der Dünen, nur 250 Meter vom Strand entfernt. Genießen Sie Sonne, Strand und Meer.
Zeer duurzaam
Villa Zandloper 5 slaapkamers 3 wc
Vrijstaande villa 2014, met grote omheinde tuin Prive parkeerplaatsen en fietsenstalling. Rustig gelegen tussen het strand en het dorp, rondom Oostkapelle uniek natuurgebied
Zeer duurzaam
The Beach House Zeeland in de kleine vakantiepark De Ruiser op het strand van Zoutelande is een smaakvolle en moderne vakantiewoning voor het hele gezin.
Op prachtige lokatie liggend en goed ingericht vakantiehuis direct aan de duinen op slechts 100 meter van het strand en 200 meter van het altijd gezellige centrum van Domburg.
Dit ruime en luxe appartement op de 1e & 2e verdieping ligt boven het restaurant de Visbar direct aan de hoofdstraat van Domburg, tegenover de gezellige terrassen en restaurants.
Bungalow De Zandput 4 Zoutelande
Op 500 meter / 5 minuten lopen van het strand, in 2022 volledig gemoderniseerde, knusse, vrijstaande Bungalow voor 4 personen met zonnige volledig privacy-biedende tuin rondom.
De Branding 2 min vom Strand & Meer
6-pers vakantiehuis onder aan de duinen in Vrouwenpolder, 100m(!) van het strand op 1200m2 grond. Vlakbij Domburg & Veere. Gratis WiFi parking & fietsen voor 4 pers. Honden welkom!
35% Actie 06-06-2026 - 19-06-2026
Mooi vakantiehuis voor 4 pers. op een rustige locatie in het centrum van Westkapelle. Comfortabel ingericht, 2 slaapkamers op de eerste verdieping. Terras op zuiden. Eigen parking
Zeer duurzaam
Driekamer appartement is regisseren voor 4 personen, 2000 m van
DE ZON IN ZEELAND direct bij strand
Unieke locatie: Lopen naar het STRAND + Uitzicht op de duinen.
Duurzaam
DE ZON IN STEE AAN ZEE, 3,9km - 4P.
Strandvakantiehuis 41 m2 : 3,9 km van de mooiste stranden verwijderd. Instapklaar!
Zeer duurzaam
Vakantiehuis ontspanningsvakantie Westkapelle: 70 m², 4 kamers, tot 6 personen – Geniet van vakantie in Zeeland!
Vrijstaande vakantiewoning met veel privacy! Toplocatie dichtbij strand en centrum.
Bungalow Zeehond alle comfort wat u op vakantie voor ogen heeft. De vrijstaande bungalow is geschikt voor 6 personen en ingericht in de Zeeuwse sfeer.
Comfortabele, 6-persoons bungalow op 5 minuten lopen van het strand. Philene is van alle gemakken voorzien en gelegen in een ruim park, ideaal voor een gezin.
Duurzaam
Sfeervolle 4 sterren vakantie woning in één van de rustigste straatjes in het centrum van Domburg. Het huis ligt op 200 meter van het strand en het bos is om de hoek.
Dishoekseweg 33 met strandhuisje
Ruim en gezellig appartement, zeer centraal gelegen op Walcheren. Gelegen op hobby boerderijtje
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Roosjesweg 2a in Domburg, 80m² voor max 4 pers, 1 kamer.
20% Last minute 27-05-2026 - 05-06-2026
Luxury Apartment Lotte is een gezellige accommodatie voor 2 tot 4 personen in het centrum van Domburg, op ongeveer 200 meter van het strand en de zee.
Bungalow Duingras biedt alle comfort wat u op vakantie voor ogen heeft. De vrijstaande bungalow is geschikt voor 4 personen en ingericht in de Zeeuwse sfeer.
Mooi vakantiehuis voor 6 personen in een kleinschalig vakantiepark.
beschrijving Gezellig huisje voor 3 personen in de gemeente Veere, aan het Veerse Meer met gezellige terrasjes aan de jachthaven.