213 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Walcheren
Onze accommodatie ligt tegen de duinen op Walcheren. Het is compact maar zéér compleet.
Zeer duurzaam
Ideale plek voor een ontspannen strandvakantie in een gebied met veel natuur en legio wandel- en fietsroutes.
DE ZON IN STEE AAN ZEE, 3,9km - 4P.
Strandvakantiehuis 41 m2 : 3,9 km van de mooiste stranden verwijderd. Instapklaar!
Zeer duurzaam
Kustlicht in Zoutelande beach 44
Modern rijtjeshuis in een rustige locatie, 200 meter van het strand in het vakantiepark 'Het Kustlicht'. Voor max. 6 personen in een moderne ambiance. Voor meer informatie
Zeer duurzaam
The Beach House Zeeland in de kleine vakantiepark De Ruiser op het strand van Zoutelande is een smaakvolle en moderne vakantiewoning voor het hele gezin.
Huisje aan zee in het groen op loopafstand van de zee en fiets (2km) van het dorp
Bungalow De Zandput 4 Zoutelande
Op 500 meter / 5 minuten lopen van het strand, in 2022 volledig gemoderniseerde, knusse, vrijstaande Bungalow voor 4 personen met zonnige volledig privacy-biedende tuin rondom.
Op prachtige lokatie liggend en goed ingericht vakantiehuis direct aan de duinen op slechts 100 meter van het strand en 200 meter van het altijd gezellige centrum van Domburg.
Luxury Apartment Duinoord Domburg
Luxe appartement, wonen in december 2015 nieuw gebouwd op höhesten niveau van de apparatuur in het veld, het koken, zwemmen en slapen. Het appartement is ingericht voor 2-3 personen.
DE ZON IN ZEELAND direct bij strand
Unieke locatie: Lopend naar het STRAND 350 meter, + Uitzicht op de duinen+ last minute!
Duurzaam
Comfortabele, 6-persoons bungalow op 5 minuten lopen van het strand. Philene is van alle gemakken voorzien en gelegen in een ruim park, ideaal voor een gezin.
Duurzaam
GREEN OASIS direct achter de duinen, met een mooie, rustige tuin en plaats voor twee auto's.
Villa Zandloper 5 slaapkamers 3 wc
Vrijstaande villa 2014, met grote omheinde tuin Prive parkeerplaatsen en fietsenstalling. Rustig gelegen tussen het strand en het dorp, rondom Oostkapelle uniek natuurgebied
Zeer duurzaam
Verhuur Oostkapelle door het Noordzeestrand en grenst aan een unieke duin bos. Huisdieren zijn toegestaan Ook geschikt voor rolstoelen!
Vakantiehuis voor 6 personen in de buurt van het strand (ongeveer 150m)
Duurzaam
Vrijstaande vakantiewoning met veel privacy! Toplocatie dichtbij strand en centrum.
Dit ruime en luxe appartement op de 1e & 2e verdieping ligt boven het restaurant de Visbar direct aan de hoofdstraat van Domburg, tegenover de gezellige terrassen en restaurants.
Mooi vakantiehuis voor 4 pers. op een rustige locatie in het centrum van Westkapelle. Comfortabel ingericht, 2 slaapkamers op de eerste verdieping. Terras op zuiden. Eigen parking
Zeer duurzaam
Bossen, weiden en velden, strand en duinen, akkerbouw Felden en het mooie licht
Ferienhaus für 6 Personen in Zoutelande mit dem Strand um die Ecke! Genießen Sie Sonne, Meer und Strand.
Mooie heldere **** appartement in de nabijheid van de zee
Ben je op zoek naar een vakantiehuis in Zeeland bij Domburg, Vrouwenpolder, Oostkapelle, Middelburg of Veere ?
Duurzaam
Appartement Henriëtte in Domburg
Luxury Apartment Henriëtte is een gezellige accommodatie voor maximaal 5 personen in het centrum van Domburg, op ongeveer 200 meter van het strand en de zee.
Luxury Apartment Lotte is een gezellige accommodatie voor 2 tot 4 personen in het centrum van Domburg, op ongeveer 200 meter van het strand en de zee.
In 2022 nieuw gebouwde vrijstaande woning voor max. 6 pers. en nabij bos, strand en zee!
Bijzonder duurzaam