234 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Walcheren
Nieuw sinds 2012: luxe appartementen / tuin / parkeerplaats
Mooie heldere **** appartement in de nabijheid van de zee
The Beach House Zeeland in de kleine vakantiepark De Ruiser op het strand van Zoutelande is een smaakvolle en moderne vakantiewoning voor het hele gezin.
In 2022 nieuw gebouwde vrijstaande woning voor max. 6 pers. en nabij bos, strand en zee!
DE ZON IN ZEELAND direct bij strand
Unieke locatie: Lopend naar het STRAND 350 meter! + Uitzicht op de duinen. zie last minute.
50% Last minute 07-11-2026 - 07-12-2026
Nieuw vakantiehuis voor 6 in Domburg met airco, 2 badkamers en weids uitzicht. Hond welkom.
Op prachtige lokatie liggend en goed ingericht vakantiehuis direct aan de duinen op slechts 100 meter van het strand en 200 meter van het altijd gezellige centrum van Domburg.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Oostkapelle
Rustig gelegen vrijstaande villa geschikt voor maximaal 10 personen en 2 huisdieren.
Kustlicht in Zoutelande beach 44
Modern rijtjeshuis in een rustige locatie, 200 meter van het strand in het vakantiepark 'Het Kustlicht'. Voor max. 6 personen in een moderne ambiance. Voor meer informatie
De Branding 2 min vom Strand & Meer
6-pers vakantiehuis onder aan de duinen in Vrouwenpolder, 100m(!) van het strand op 1200m2 grond. Vlakbij Domburg & Veere. Gratis WiFi parking & fietsen voor 4 pers. Honden welkom!
Vrijstaande vakantiewoning met veel privacy! Toplocatie dichtbij strand en centrum.
20% Last minute 07-11-2026 - 21-11-2026
Mooi vakantiehuis voor 4 pers. op een rustige locatie in het centrum van Westkapelle. Comfortabel ingericht, 2 slaapkamers op de eerste verdieping. Terras op zuiden. Eigen parking
Bungalow De Zandput 4 Zoutelande
Op 500 meter / 5 minuten lopen van het strand, in 2022 volledig gemoderniseerde, knusse, vrijstaande Bungalow voor 4 personen met zonnige volledig privacy-biedende tuin rondom.
Dit ruime en luxe appartement op de 1e & 2e verdieping ligt boven het restaurant de Visbar direct aan de hoofdstraat van Domburg, tegenover de gezellige terrassen en restaurants.
Vakantiebungalow "Duinrust". Uniek aan de voet van de duinen gelegen comfortabele stenen vakantiewoning (gemoderniseerd in 2013, 2020 en 2023) met berging en tuin op het Zuidwesten
Vakantiehuis Roosjesweg 2a in Domburg, 80m² voor max 4 pers, 1 kamer.
20% Last minute 07-11-2026 - 26-11-2026
Vrijstaand vakantiehuis voor 2 volwassen personen - dicht bij strand en dorp, huisdieren welkom Een slaapkamer, badkamer, woonkamer met keuken, terras/tuin Alleen voor volwassenen.
Vrouwenpolder, ruim huis voor 8 personen, huisdieren welkom
Villa Zandloper 5 slaapkamers 3 wc
Vrijstaande villa 2014, met grote omheinde tuin Prive parkeerplaatsen en fietsenstalling. Rustig gelegen tussen het strand en het dorp, rondom Oostkapelle uniek natuurgebied
Verhuur Oostkapelle door het Noordzeestrand en grenst aan een unieke duin bos. Huisdieren zijn toegestaan Ook geschikt voor rolstoelen!
beschrijving Gezellig huisje voor 3 personen in de gemeente Veere, aan het Veerse Meer met gezellige terrasjes aan de jachthaven.
Beach House Soute, luxe vakantiehuis aan de Zeeuwse kust, 120m2, max. 6 personen, 3 slaapkamers, honden zijn welkom
Driekamer appartement is regisseren voor 4 personen, 2000 m van
Luxury Apartment Lotte is een gezellige accommodatie voor 2 tot 4 personen in het centrum van Domburg, op ongeveer 200 meter van het strand en de zee.