Vakantieappartementen en huizen aan de Oostzee
Luxe en zeer rustig gelegen vakantiewoning direct aan de stads-haven van Rostock, ca. 50 meter tot aan de havenpier met veel winkelmogelijkheden en een tramhalte.
Vakantiehuis Ferienwohnung Seestern
Vakantiewoning voor maximaal 5 personen, op slechts 100m van het strand
Twee-onder-een-kapwoning, ca. 600 m naar de Bodden met kinderspeelplaats, 5 km Oostzeestrand, wasmachine, wifi
Rietgedekt huis met ca. 100 m² woonoppervlak op 2 niveaus, 3 slaapkamers, 2 badkamers, open haard en sauna op het zonnige eiland Usedom, ca. 15 minuten lopen naar het Oostzeestrand, rustig gelegen
De FH werd in 2008 gebouwd volgens ecologische aspecten in Zingst en biedt gezond wonen met stijl en karakter 3 slaapkamers 2 badkamers
Goed onderhouden, pas gerenoveerde vakantiewoning voor 2 personen op een locatie dicht bij het strand. Gelegen in de Begane grond van een huis met 6 appartementen WLAN en 11Kw wandbox beschikbaar.
Bijzonder duurzaam
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Duurzaam
15% Last minute 14-03-2026 - 27-03-2026
Rieten vakantiehuis direct aan het kustbos
Nieuw in het programma - TOP 5***** Appartement(en) - 2 vakantiewoningen in een rieten huis
Zeer duurzaam
Mooie en exclusieve halfvrijstaande woning onder riet met tuin. Voor 8 personen + 1 peuter, sauna, houtkachel, terras, WiFi, kitchenette, elektrisch laadstation, 2 parkeerplaatsen
Bijzonder duurzaam
Welkom in de Waldblick vakantiewoning. Het appartement is geschikt voor 2 personen, nieuw ingericht, in ons vrijstaande huis op de begane grond met aparte ingang.
Vakantiehuis met uitzicht op het water, sauna, open haard, buitenzwembad, wifi, wallbox, Netflix
Exclusieve DHH met dakterras en uitzicht op de Oostzee, 250m van het strand, 3 slaapkamers, sauna, kinderbedjes en kinderstoelen, gratis WLAN, oplaadstation voor elektrische auto
Duurzaam
In het hart van Lieper Winkel ligt het vissersdorp Rankwitz aan de Peenestrom/Achterwasser. Uit een oude schuur zijn 4 mooie rijtjeshuizen ontstaan, waaronder het 3FLOORS.
Moderne 70 m² flat met direct uitzicht op de Schmachter See 2 slaapkamers 2 badkamers en een zuid - west balkon gratis internet, gratis parkeren bij het huis, fietsenstalling.
Vakantiehuis met 109m² voor maximaal 8 personen voor een vakantie zoals thuis. Sauna W-LAN, tafelvoetbal, enz., 350m naar het strand, zeer rustige ligging.
Appartement Hartwig 2 *** DTV // incl. NK
Uw tevredenheid is onze standaard - Oostzeebadplaatsen Binz, Sellin, Baabe en Göhren - Uw prachtige bestemming, precies in het midden.
MEERBLIK met 2 slaapkamer balkon
Groot appartement met een prachtig uitzicht op zee met 2 slaapkamers en balkon voor 6 pers. dicht bij de haven en de oude stad met strand. Tuin met ligstoelen - parkeerplaats bij het huis.
10% Vroeg 01-06-2026 - 05-07-2026
Rijtjeshuis over 2 verdiepingen biedt ruimte voor maximaal 6 personen, 3 slaapkamers, rustige ligging, het Oostzeestrand ligt op slechts ongeveer 400 m afstand, internet beschikbaar
18% Actie 02-04-2026 - 06-04-2026
Huis in gezellige stijl, gezinsvriendelijk, met sauna & open haard, prachtige grote groene tuin en slechts 500m naar het strand!
Duurzaam
Droomhuis op een droomlocatie direct aan de Schlei Oostzee fjord met een groot, volledig omheind perceel. Gezinnen, kinderen en honden zijn welkom!
Vakantiehuis Fiete op Rügen / 2
Gezinsvriendelijk vakantiehuis aan de voet van het nationaal park met plaats voor maximaal 8 gasten. Op 120 vierkante meter vindt u ideale omstandigheden voor een ontspannen vakantie.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning in de duinresidentie Karlshagen
Gezinsvriendelijk, comfortabel huis in Prerow, veel ruimte (108m²) voor 7 pers. + kind (tot 3j), 2 x hond welkom - terrein omheind, 4G-WLAN, open haard, 3 x slaapkamers, 2xTV, 2 parkeerplaatsen.
Vakantiewoning nr. 13 in Zingst ligt in Haus Kormoran aan de Darßer Weg 32, in het vakantiecomplex "Achtern Diek West". Het appartement op de begane grond ligt op een rustige, maar centrale locatie dicht bij de Oostzee. Het is ongeveer 250 - 300 m naar de
Duurzaam