Vakantieappartementen en huizen in Dranske
Appartement "Water" in de ELEMENTEN aan zee
De ELEMENTEN - 200m naar de Oostzee! Modern en op een droomlocatie, met dakterras van 40m².
-15% Korting 24-10-2025 - 31-12-2025
De MEERESTRAUM - 150 m naar de Oostzee! Typisch Scandinavisch en op een droomlocatie, met een prachtig uitzicht op zee!
Duurzaam
D13 appartement met terras aan het strand
Gezellig appartement op de begane grond in mediterrane stijl met eigen terras en 2 slaapkamers. Op een droomlocatie met veel groen. Het strand ligt op slechts enkele minuten lopen. Gratis WLAN
-8% Korting 25-10-2025 - 19-12-2025
A49 bijna aan het strand, moderngezellig
Mediterraan gemeubileerd groot appartement op een droomachtige, rustige locatie met veel groen. Betegeld. Grote slaapkamer. Het strand is eigenlijk maar ongeveer 350 meter verderop. WLAN gratis.
-12% Korting 25-10-2025 - 19-12-2025
B49 Strand op loopafstand, groot met 2 Slaapkamers
Gezellig appartement ingericht in mediterrane stijl op een droomachtige, rustige locatie met veel groen. Het kilometerslange Oostzeestrand ligt eigenlijk maar ongeveer 350 m verderop. Gratis WiFi
-12% Korting 18-10-2025 - 19-12-2025
Duurzaam
"Cape Arkona" in het Coastal Fire House
Droomachtige zonsondergangen - gezellige vakantiewoning met tuin, terras en open haard; opgemaakte bedden incl.
Zeer duurzaam
Appartement "Wind" in de ELEMENTEN aan zee
De ELEMENTEN - 200m naar de Oostzee! Modern en op een droomlocatie.
-15% Korting 25-10-2025 - 31-12-2025
"Mön Island" in het Coastal Fire House
Droomachtige zonsondergangen in bijna ongerepte natuur - Geniet van uw vakantie in onze gezellige vakantiewoning met tuin, balkon en open haard; opgemaakte bedden inbegrepen.
Zeer duurzaam
D42 Appartement aan het strand met terras
Rügen: Vrijwel direct aan het strand van de Oostzee is onze gezellige, volledig betegelde vakantiewoning met groot terras, direct uitzicht op het groen en op een weide.
-8% Korting 24-10-2025 - 19-12-2025
Rieten vakantiehuis nieuw gebouwd in 2019: stijlvol, modern, chique en rustig gelegen - voor 6 personen die van iets bijzonders houden - met prachtige tuin, op slechts 500m van twee stranden.
Rieten dak vakantiehuis over 2 verdiepingen, hoogwaardig en liefdevol ingericht met sauna, ca. 500 m van het natuurstrand (Oostzee) met 2 slaapkamers tot 4, internet, hond welkom!
Vakantiehuis Ostseebrandung-Seestern
Bij de beroemde Kaap Arkona in het noorden van Rügen vindt u uw vakantieoase "Ostseebrandung", Het huis half Seestern biedt ruimte voor 6 personen, evenals een open haard en een sauna.
"Insel Hiddensee" Huis Kustbrand
Droomachtige zonsondergangen - gezellige vakantiewoning met tuin, balkon en open haard; opgemaakte bedden incl.
Bijzonder duurzaam
In de buurt van de beroemde Kaap Arkona in het noorden van Rügen, vindt u uw vakantie-oase "Ostseebrandung", het huis half Seepferdchen biedt ruimte voor 6 personen met open haard en sauna.
C21 studio aan het strand met terras
Mediterrane, moderne en gezellige studio op de begane grond met eigen terras. Op een droomachtige, rustige locatie met veel groen. Het strand is eigenlijk maar ongeveer 350 meter verderop. WLAN gratis.
-12% Korting 04-10-2025 - 18-12-2025
2018 **NIEUW** gebouwd vakantiehuis met rieten dak, rustig gelegen en op slechts 400 m van het strand van de Oostzee, 2 slaapkamers tot 4 personen
Vakantiewoning met uitzicht op het water in Dranske op Rügen, tot 4 personen, rustig gelegen met 2 slaapkamers, slechts 50m naar de Wieker Bodden, WLAN en wasmachine beschikbaar
Geniet van uw vakantie in het in 2016 gebouwde, comfortabel ingerichte huis met open haard, sauna, twee slaapkamers en grote woonruimte. Het strand ligt op 800 meter loopafstand.
Duurzaam
Vrijstaande rietgedekte woning met vrij uitzicht op de Oostzee
Welkom in het vakantiehuis Auszeit. Upscale, gezinsvriendelijke inrichting met infraroodsauna en open haard, ca. 500 m naar het strand (Oostzee).
Vakantieappartement D14 Bakenberg/ Dranske. 52m², 2,5 kamer, max. 4 personen. Begane grond en terras.
Uw vakantie moet gewoon anders zijn dan het leven thuis: eindelijk geen betonnen muren, geen tegelvloeren, geen hoogglans keuken, geen Engels gazon = Rügen cottage
Het vakantiehuis "Meeresrauschen" met de twee geschakelde huizen: "Seeperle" en "Seestern" ligt op 200m van de klif van de Oostzee met een adembenemend uitzicht op zee!
Het vakantiehuis "Meeresrauschen" met de twee geschakelde huizen: "Seeperle" en "Seestern" ligt op 200m van de klif van de Oostzee met een adembenemend uitzicht op zee!
Het vakantiehuis "Meeresbrise" met de vakantiewoningen "Seeschwalbe" en "Seeadler" ligt op 200m van de klif van de Oostzee met een adembenemend uitzicht op zee!